Президент України з Прем’єр-міністром Болгарії ознайомилися з ходом ремонтних робіт траси Одеса – Рені. (Відео)

//Президент України з Прем’єр-міністром Болгарії ознайомилися з ходом ремонтних робіт траси Одеса – Рені. (Відео)

Президент України з Прем’єр-міністром Болгарії ознайомилися з ходом ремонтних робіт траси Одеса – Рені. (Відео)

2018-10-08T15:02:19+00:00 08 Жовтня 2018|

З Одеси до Варни – за три години, на авто, новенькою автотрасою. Президент України та Прем’єр-міністр Болгарії зустрілися на Одещині, щоби разом подивитися, на якій стадії будівництво автотраси Одеса-Рені і мосту, які мають з’єднати країни повноцінною транспортною мережею.

Транскордонний міжнародний маршрут, що з’єднає Україну і Болгарію – амбітний проект, який вже реалізовується українською владою. Президент особисто сідає за кермо і перевіряє якість дорожнього полотна. Разом зі своїм другом і партнером – прем’єр-міністром Болгарії обговорюють, наскільки міцнішими і продуктивнішими стануть двосторонні відносини після запуску транспортного коридору.

Петро Порошенко, Президент України:

 Я мрію і тішуся думкою, що ми з тобою сядемо вдвох на машині – або у Варні, або в Одесі, і за 3-4 години доїдемо з Болгарії в Україну. Безвізовий режим зробив наші країни ближче. І вже цього року на 300 тисяч українців більше відвідали Болгарію як туристи 1:46

Товарообіг між країнами лише цьогоріч зріс майже на половину.  Після відкриття мостового переходу – ці цифри лише зростатимуть. Згодом транспортний маршрут з’єднає Україну також з Румунією і Туреччиною. Автодорога Одеса-Рені має протяжність майже 290 кілометрів. До кінця вісімнадцятого року планують полагодити полотно ще майже на сотні кілометрів шляху.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 3   +   6   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"