Бориспільський підрозділ територіальної оборони – кращий!

//Бориспільський підрозділ територіальної оборони – кращий!

Бориспільський підрозділ територіальної оборони – кращий!

2018-10-10T14:06:17+00:00 08 Жовтня 2018|

6 жовтня у м. Вишгород відбулися урочистості з нагоди свята Дня бійця територіальної оборони. В заході взяли участь всі підрозділи територіальної оборони Київської області.

Свято було започатковано за ініціативи голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана у жовтні 2017 року.  І вже другий рік поспіль відзначається у першу суботу жовтня в усіх містах та районах Київщини.

У рамках відзначення Дня бійця територіальної оборони  учасники заходу продемонстрували знання та вміння з вогневої, військово-медичної, інженерної та спортивної підготовки. У всіх без винятку дисциплінах наші бійці показали найвищі результати з виконання нормативів.

За результатами заходу батальйон територіальної оборони Бориспільщини був нагороджений кубком «Кращий підрозділ територіальної оборони Київської області».

Під час заходу відбулося вручення цінних подарунків, подяк та посвідчень військовозобов’язаним, що призначені до підрозділів територіальної оборони.

Також пройшли показові виступи дитячих та молодіжних організацій, які займаються військово-патріотичною підготовкою. Крім того, присутні мали можливість ознайомитися з найновішими зразками озброєння та бойової техніки українського виробництва.

ДОВІДКОВО

Територіальна оборона України є системою загальнодержавних воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються під контролем Президента України Петра Порошенка в особливий період поза зонами (районами) бойових дій на всій території України або в окремих її місцевостях. Основними завданнями територіальної оборони є охорона та захист державного кордону України; забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ; охорона та оборона важливих об’єктів і комунікацій; підтримання безпеки та правопорядку в населених пунктах.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 0   +   7   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"