Визначено переможців чемпіонату Бориспільського району з легкої атлетики

/, УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ/Визначено переможців чемпіонату Бориспільського району з легкої атлетики

Визначено переможців чемпіонату Бориспільського району з легкої атлетики

2018-10-08T11:03:44+00:00 06 Жовтня 2018|

В м. Бориспіль на стадіоні «Колос» проводився чемпіонат Бориспільського району з легкої атлетики серед команд закладів загальної середньої освіти юнаків і дівчат 2001 року народження і молодших.

У змаганнях взяли участь понад 300 юних спортсменів з 16 навчальних закладів району.

За підсумками змагань визначені призери та переможці чемпіонату.

Юнаки:

Біг на 100 м: І місце – Олександр Желізко (Вороньків), ІІ місце – Іван Молчан (Ревне), ІІІ місце – Владислав Дзюба (Щасливе).

Естафета 4х100: І місце – Кучаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Гетьмана І.Сулими, ІІ місце –ОНЗ «Вороньківський НВК «ліцей – ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок», ІІІ місце – ОНЗ «Щасливський НВК «ліцей – ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

Біг на 400 м: І місце – Дзюба Владислав (Щасливе), ІІ місце – Іван Молчан (Ревне), ІІІ місце – Назар Шубко (Щасливе).

Біг на 1500 м: І місце – Андрій Рудий (Кучаків), ІІ місце – Андрій Добрянський (Щасливе), ІІІ місце – Ігор Чабанов (Щасливе).

Стрибки в довжину з розбігу: І місце – Максим Сидоренко (Сеньківка), ІІ місце – Богдан Кочубей (Гора), ІІІ місце – Іван Молчан (Ревне).

Дівчата:

Біг на 100 м: І місце – Аліна Чечко (Ревне), ІІ місце – Богдана Лазорко (Сошників), ІІІ місце – Юлія Дармограй (Гора) та Ангеліна Пяк (Сошників).

Естафета 4х100: І місце – Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце – Сошниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – ОНЗ «Вороньківський НВК «ліцей – ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

Біг на 400 м: І місце – Богдана Лазорко (Сошників), ІІ місце – Анастасія Чепурко (Гнідин), ІІІ місце – Анна Бучакова (Гнідин).

Біг на 800 м: І місце – Аліна Чечко (Ревне), ІІ місце – Вероніка Григор’єва (Старе), ІІІ місце – Софія Трикоз (Головурів).

Стрибки в довжину з розбігу: І місце – Аліна Чечко (Ревне), ІІ місце – Каріна Арендар (Гора), ІІІ місце – Богдана Лазорко (Сошників).

Організатори змагань – Бориспільська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа, Бориспільський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та сектор молоді та спорту управління гуманітарного розвитку Бориспільської райдержадміністрації.

 

 

 

 

Сектор молоді та спорту управління гуманітарного розвитку

Бориспільської райдержадміністрації

Авторизація
*
*
Prove your humanity: 3   +   8   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароля
WordPress Lessons