Посилення спроможності держави у протидії торгівлі людьми на місцевому рівні. (Відео)

/, Служба у справах дітей та сім'ї/Посилення спроможності держави у протидії торгівлі людьми на місцевому рівні. (Відео)

Посилення спроможності держави у протидії торгівлі людьми на місцевому рівні. (Відео)

2018-09-28T16:02:19+00:00 28 Вересня 2018|

26 вересня в м. Бориспіль був проведений круглий стіл на тему «Посилення спроможності держави у протидії торгівлі людьми:  досвід та кращі практики» відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми».

У заході взяли участь представник громадської організації «Фундація «Гармонізоване суспільство» адвокат та тренер Любов Савченко, представники служб у справах дітей та сім’ї районної державної адміністрації та міської ради.

Учасники обговорили питання взаємодії державних і недержавних установ та організацій у виявленні, ідентифікації і наданні допомоги постраждалим від торгівлі людьми, встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми. Також йшлося про необхідність інформування громадян про профілактичні методи, правовий захист, соціальне партнерство та реінтеграцію в суспільство.

Документальний фільм для перегляду  “Життя на продаж”

***

Довідково

Проблема торгівлі людьми – одне з найнегативніших явищ сучасного суспільства – уперше була порушена правозахисниками на початку ХХ століття. У той час особлива увага приділялася жінкам з Великобританії, яких змушували до проституції в країнах континентальної Європи. Так з’явився термін ”біле рабство”, який пізніше поширився на загальне поняття торгівлі людьми.

У даний момент найбільш повне визначення торгівлі людьми дає ”Протокол з попередження торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми”, який доповнює Конвенцію ООН про боротьбу з транснаціональною організованою злочинністю. Протокол є основним сучасним документом, спрямованим на боротьбу з цим злочином. Він визначає торгівлю людьми як: Здійснення з метою експлуатації вербування, перевезення, передачі, приховання чи отримання людей шляхом погрози силою або її застосування чи інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою чи вразливістю стану або шляхом підкупу у вигляді платежів чи вигод для одержання згоди особи, яка контролює іншу особу.

Інформація служби у справах дітей та сім’ї Бориспільської районної державної адміністрації 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 3   +   2   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"