Президент передав Генеральному секретареві ООН ноту щодо рішення України не продовжувати дію договору про дружбу з Росією. (Відео)

//Президент передав Генеральному секретареві ООН ноту щодо рішення України не продовжувати дію договору про дружбу з Росією. (Відео)

Президент передав Генеральному секретареві ООН ноту щодо рішення України не продовжувати дію договору про дружбу з Росією. (Відео)

2018-09-27T15:23:59+00:00 27 Вересня 2018|

Президент України Петро Порошенко передав генеральному секретареві ООН ноту щодо рішення України не продовжувати дію договору про дружбу з Росією, повідомив речник українського президента Святослав Цеголко у Facebook.

«Наша нота буде розповсюджена як офіційний документ Генасамблеї і Ради безпеки ООН», – розповів Цеголко.

24 вересня 2018 року Росія отримала офіційну ноту від Києва про непродовження Договору про дружбу між Україною і Російською Федерацією.

Договір про дружбу, співпрацю й партнерство між Україною та РФ було підписано в травні 1997 року і набув чинності він 1 квітня 1999 року строком на 10 років, з автоматичним продовженням на наступні десятирічні періоди за відсутності заперечень сторін.

Діяти він буде до 1 квітня 2019 року – але Україна вирішила не продовжувати його далі Указ про введення в дію відповідного рішення РНБО президент Петро Порошенко підписав 17 вересня – і після публікації 19 вересня він набув чинності.

Термін, коли сторони повинні заявити про намір продовжити або розірвати дію договору на черговий період, закінчується в жовтні 2018 року.

Українська правда
Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   4   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"