/, УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ/Бориспільський район здобув найбільшу кількість нагород на обласному чемпіонаті з боксу серед юнаків

2018-09-25T16:31:26+00:00 25 Вересня 2018|

З 20 по 22 вересня 2018 року в м. Бориспіль відбувся перехідний чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків 2005-2006 років народження.

Кольори Бориспільського району захищали десять боксерів і вісім з них стали переможцями та призерами чемпіонату:

• вихованці тренера-викладача Бориспільської районної КДЮСШ Вадима Шевкопляса (с. Щасливе) Ілля Пархоменко, Ігор Деревянко, Владислав Михайлов посіли ІІ місце, а Кирило Ковальов , Максим Галушка та Денис Бородій – І місце;
  • у вихованців тренера-викладача Олександра Бабюка (с. Дударків) – Олександра Тетьори – ІІ місце, Максима Козька – ІІІ місце.

Спортсмени Бориспільського району в підсумку здобули найбільшу кількість нагород. Це високе досягнення – результат двох років напружених тренувань, що дало боксерам можливість показати найкращі свої якості: високу технічну майстерність, гарну фізичну підготовку та волю до перемоги. Юні майстри боксу довели, що в Бориспільському районі і в с. Щасливе зокрема, працює класна самобутня школа боксу, а її вихованців будуть запрошувати до Броварського вищого училища фізичної культури і спорту. Впевнені, що ці юнаки завжди будуть пам’ятати, де вони засвоїли перші ази боксу і своїх перших тренерів.

За підсумками чемпіонату четверо спортсменів здобули право в складі збірної команди Київської області взяти участь у чемпіонаті України, який відбудеться в жовтні в Донецькій області.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з досягнутими високими результатами. Бажаємо нашим спортсменам і надалі успішних стартів, досягнення високих спортивних результатів і славних перемог!