Президент України на відкритті XXV Форуму видавців у Львові. (Відео)

//Президент України на відкритті XXV Форуму видавців у Львові. (Відео)

Президент України на відкритті XXV Форуму видавців у Львові. (Відео)

2018-09-20T17:07:21+00:00 20 Вересня 2018|

Україна більше ніколи не ходитиме за дозволами приймати рішення до Москви. Про це сьогодні Президент заявив у Львові. Глава держави відвідав Львівську філармонію, традиційний форум видавців, поспілкувався з львів’янами і пообіцяв – Росія більше ніколи не повернеться в Україну. За це склали голови на Сході дві тисячі дев’ятсот одинадцять українських воїнів.

Україна міцно стоїть на власних ногах, укріплює армію, мову, і більше ніколи не ходитиме на поклони до Москви – заявив Президент. Петро Порошенко відвідав Львів із робочою поїздкою.

Петро Порошенко, Президент України:

Ніколи Путін більше не буде приймати рішення за український народ. Але і український народ і українська влада ніколи не буде питати більше у Путіна дозволу йти в Європу. І завжди пам’ятаємо. що ми з вами за це заплатили дуже високу ціну. 2911 українських героїв віддали своє життя на Сходіза саме право нашого вибору. І тому ми будемо діяти рішуче, наполегливо і сміливо. Впевнений, що боротьба за незалежну соборну Україну триває. Але я твердо також переконаний, що ми з вами вийдемо переможцями з цієї боротьби. Наголошуюя у цьому разом з вами переконаний: ніколи Росія більше не повернеться в Україну.

Президент підкреслив – сильною Україна буде лише, якщо зберігатиме власну культуру і власну ідентичність.

Петро Порошенко, Президент України:

Українська мова і українська культураце наша українська ідентичність. і нарешті влада почала це розумітибез того, щоби оглядатися кожного разу на Москву. Нарешті українська влада почала захищати українську мову. І нещодавно я підписав Указ, реалізація якого зміцнить статус української мови, сприятиме створенню єдиного культурного простору України. Бо українська моваі я це наголошуюпотребує нашого з вами захисту і нашої з вами підтримки. Я переконаний, що ми з вами завершимо процес мовної деколонізації України

Глава держави відвідав Львівську філармонію – концерт видатного українського митця Мирослава Скорика. Глава держави подякував тим, хто своєю творчістю, громадянською позицією, особистим прикладом робить усе, щоб Україна назавжди вийшла зі сфери російського впливу; утвердила свою мову та культуру, свою пісню, своє кіно, свою книгу і заявила про себе світові як один із центрів світової культуру і як незалежна держава.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"