Цінності демократії не менш важливі, ніж цінності суверенітету, і за них треба боротися – Президент під час дискусії з ліцеїстами. (Відео)

//Цінності демократії не менш важливі, ніж цінності суверенітету, і за них треба боротися – Президент під час дискусії з ліцеїстами. (Відео)

Цінності демократії не менш важливі, ніж цінності суверенітету, і за них треба боротися – Президент під час дискусії з ліцеїстами. (Відео)

2018-09-05T14:13:15+00:00 04 Вересня 2018|

Президент Петро Порошенко пояснив, чому він не ввів воєнний стан. Питання про те, чому в Україні операція об’єднаних сил досі офіційно не називається війною, поставили школярі київського ліцею «Наукова зміна».

«Для мене було дуже непростим рішенням прийняти його і ще захистити його перед парламентом про те, що ми не запроваджуємо воєнний стан. Бо цінності демократії для нас не менш важливі, ніж цінності суверенітету. Я довіряю українській нації, українському народу, що ми зможемо пройти військові випробування без запровадження обмежень демократії», – розповів Глава держави. Президент нагадав, що воєнний стан передбачає скасування виборів і діяльності політичних партій, відсутність вільної преси тощо.

Президент України також попросив школярів написати свої думки щодо майбутнього країни. І пообіцяв – якщо серед них знайдуться гарні ідеї, він озвучить їх з найвищої трибуни світу – перед представниками ООН. Молодих українців Глава держави закликав не бути байдужими, і разом боротися за гідне життя і за розвиток України.

Президент  додав: «Пишаюсь і щасливий тим, що є президентом такої нації, яка з одного боку продемонструвала усьому світові як треба боротися з агресором, а з іншого – як треба поділяти європейські цінності». Петро Порошенко наголосив, що без цих цінностей українці нічим не будуть відрізнятися від Росії. «І це є дуже сильною мотивацією нашого руху вперед», – підкреслив він.

«Впевнений, що ми з вами маємо боротися не тільки за суверенітет, територіальну цілісність і незалежність нашої держави. Незалежність – це є і незалежна церква, і розвиток мови, і сильна армія. Також ми будемо з вами боротися за демократію, яка є складовою нашої незалежності», – підсумував Президент.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 8   +   7   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"