В Бориспільському районі триває підготовка закладів освіти до 2017-2018 навчального року та створення Нової української школи. (Фоторепортаж)

/, УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ/В Бориспільському районі триває підготовка закладів освіти до 2017-2018 навчального року та створення Нової української школи. (Фоторепортаж)

В Бориспільському районі триває підготовка закладів освіти до 2017-2018 навчального року та створення Нової української школи. (Фоторепортаж)

2018-08-09T10:31:20+00:00 09 Серпня 2018|

За ініціативи Президента України Петра Порошенка, відповідно до Закону України «Про освіту» та виконання Концепції «Нова українська школа»  управлінням гуманітарного розвитку Бориспільської РДА за підтримки Бориспільської районної влади в січні 2018 року розпочато підготовку закладів загальної середньої освіти до нового навчального року та створення Нової української школи.

Протягом березня-травня проведено заміну ламп розжарювання на енергозберігаючі LED-лампи у закладах загальної середньої освіти на суму 9,0 млн. грн. (місцевий бюджет).

За рахунок залишків коштів освітньої субвенції 2017 року та з метою їх ефективного використання закуплено інтерактивні дошки та багатофункціональні пристрої на суму 3,1 млн. грн. для 1-х класів на 2018-2019 навчальний рік.

У рамках підготовки до роботи в Новій українській школі 37 педагогів початкових класів пройшли навчальні заняття з перепідготовки.

У закладах загальної середньої освіти триває робота щодо створення осередків різних видів діяльності дітей.

Між закладами загальної середньої освіти Бориспільського району розподілено кошти у сумі 1,7 млн. грн. (90 %) субвенції з державного бюджету, яка буде використана відповідно до цільового спрямування:

  • на закупівлю дидактичних матеріалів,
  • на придбання сучасних меблів,
  • на придбання комп’ютерного обладнання,
  • для оплати відряджень у зв’язку з підвищенням кваліфікації вчителів.

Щомісячно сесіями районної ради із місцевого бюджету додатково виділялися кошти. Зокрема, на проведення поточних ремонтів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти ‒ 3,4 млн. грн.; на заміну системи опалення Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ст. імені П.Яцика ‒ 1 млн 250,0 тис. грн,  на облаштування спортивних майданчиків закладів загальної середньої освіти ‒ 720,0 тис. грн., на обладнання харчоблоків закладів дошкільної та загальної середньої освіти ‒ 715,5 тис. грн.

Також кошти спрямовані на придбання меблів для Нової української школи, заміну газових котлів Гірської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  облаштування дитячих майданчиків закладів дошкільної освіти.

Крім того, для підготовки закладів освіти до початку навчального року сільськими радами були виділені субвенції у сумі понад 6,0 млн. грн.

Для придбання обладнання для Бориспільського інклюзивно-ресурсного центру виділено кошти у сумі 1 млн 362 тис. грн.

КАБІНЕТ КУЧАКІВСЬКОЇ ЗОШ I-III СТУПЕНІВ

КАБІНЕТ ГЕОГРАФІЇ ВИШЕНСЬКОЇ ЗОШ I-III СТУПЕНІВ

ПЕРШИЙ КЛАС ШКОЛИ В С. ПРОЦІВ

КОРИДОР КУЧАКІВСЬКОЇ ЗОШ

ХАРЧОБЛОК ЗДО “ВІНОЧОК”

СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК ГЛИБОЦЬКОЇ ЗОШ I-III СТУПЕНІВ

КОРИДОР РОГОЗІВСЬКОЇ ЗОШ

СПОРТИВНА ЗАЛА ВОРОНЬКІВСЬКОЇ ЗОШ

 

Інформація управління гуманітарного розвитку Бориспільської районної державної адміністрації Київської області

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 2   +   8   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"