СОЦІАЛЬНО–ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ПІД ГАСЛОМ «ПРОТИДІЙ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ»

//СОЦІАЛЬНО–ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ПІД ГАСЛОМ «ПРОТИДІЙ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ»

СОЦІАЛЬНО–ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ПІД ГАСЛОМ «ПРОТИДІЙ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ»

2018-07-31T15:22:20+00:00 31 Липня 2018|

30 липня голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган взяв участь у cоціально – інформаційній кампанія до Міжнародного дня протидії торгівлі людьми під гаслом #ПротиДійторгівлілюдьми.

Метою заходу є підвищення поінформованості широкого кола жителів та гостей столиці і області стосовно існуючих в суспільстві ризиків торгівлі людьми. Висвітлення проблеми трафікінгу. Поширення інформації щодо взаємодії урядових та неурядових організацій у наданні допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

Як наголосив Олександр Горган, актуальність даної теми сьогодні є надзвичайно важливою. Завдяки таким інформаційно-просвітницьким заходам про проблему сучасного рабства дізнається якомога більша кількість громадян. Разом з тим, такі акції спрямовані не лише на те, щоб привернути увагу суспільства на питання щодо торгівлі людьми, а й закликають до конкретних кроків у боротьбі з такою проблемою.

Соціально-інформаційна Акція #людинаНЕтовар, присвячена Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми відбулася за підтримки та участі заступника Міністерства соціальної політики України Наталії Федорович, Служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА, Посольства США в Україні, Координаторів проектів ОБСЄ в Україні, Представництва МОМ в Україні, БФ «Здорове дитинство без меж», Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна Організація Скаутів України», ГО «Київська школа рівних можливостей», ГО «Фундація «Гармонізоване суспільство».

 

Джерело: Київська обласна державна адміністрація

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 10   +   2   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"