НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ – ДЛЯ ПОЛІЦІЇ БОРИСПІЛЬЩИНИ

//НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ – ДЛЯ ПОЛІЦІЇ БОРИСПІЛЬЩИНИ

НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ – ДЛЯ ПОЛІЦІЇ БОРИСПІЛЬЩИНИ

2018-07-31T16:09:41+00:00 31 Липня 2018|

Національна поліція розвивається. Автомобільний парк Бориспільського відділу поліції ГУ НП в Київській області поповнився новим транспортом. За кошти районного бюджету був придбаний автомобіль Renault DUSTER вартістю 450 тисяч гривень.

Це стало можливим завдяки спільним зусиллям Бориспільської районної державної адміністрації та районної ради. Відповідне рішення ухвалено депутатами районної ради в лютому 2018 року.

Сьогодні новий автомобіль – в експлуатації чергової частини місцевого відділу поліції. Слідчо-оперативна група здійснює на ньому виїзди на виклики громадян міста та району. Машина облаштована сучасною сигнально-гучномовною системою та радіозв’язком. Має дизельний двигун, внутрішню систему безпеки.

Начальник Бориспільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області полковник поліції Олександр Шляховський наголошує на оперативному розкритті злочинів завдяки новому транспорту та висловлює вдячність районному керівництву.

«Потреба в новому автомобілі постала давно, – говорить Олександр Анатолійович. – Якщо раніше в черговій частині було два автомобілі, то тепер їх три. Забезпечення транспортом сприятиме покращенню криміногенної ситуації на Бориспільщині та більш оперативному розкриттю злочинів. Дуже приємно, що район розуміє та підтримує нас. Дякуємо за підтримку!».

Зміни в правоохоронній системі, які почалися за ініціативи Президента України три роки тому, символізують остаточний відхід від радянського минулого та формування високопрофесійної правоохоронної структури європейського зразка. Дотримання ініціатив Глави Держави відбувається й на місцевому рівні. Охорона порядку та безпека громадян залишається пріоритетним завданням державних органів влади.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 5   +   3   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"