НОВА СИСТЕМА КОМУНІКАЦІЇ МІЖ ВЛАДОЮ ТА ГРОМАДЯНАМИ НА КИЇВЩИНІ: РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ У БАРИШІВСЬКОМУ ТА БОРИСПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНАХ

//НОВА СИСТЕМА КОМУНІКАЦІЇ МІЖ ВЛАДОЮ ТА ГРОМАДЯНАМИ НА КИЇВЩИНІ: РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ У БАРИШІВСЬКОМУ ТА БОРИСПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНАХ

НОВА СИСТЕМА КОМУНІКАЦІЇ МІЖ ВЛАДОЮ ТА ГРОМАДЯНАМИ НА КИЇВЩИНІ: РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ У БАРИШІВСЬКОМУ ТА БОРИСПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНАХ

2018-07-27T16:17:46+00:00 27 Липня 2018|

26 липня голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган здійснив робочий візит до Баришівського та Бориспільського районів, де провів виїні розширені наради з активами громад з питань опрацювання звернень щодо системних правопорушень в районах, висвітлених єдиною в Україні інтерактивною системою локалізації проблем UVAGA.UA.

Розширені наради відбулися за участю заступника голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслава Кучера, керівництва Баришівського та Бориспільського районів, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, представників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівників місцевих правоохоронних органів, депутатів районних та селищних рад, голів селищних та сільських рад, керівників установ та організацій районів, представників громадськості та засобів масової інформації.

Під час виїзних нарад Олександр Горган ознайомив актив обох громад з системою UVAGA.UA, яку вперше в Україні почали використовувати у своїй діяльності в Київській області органи державної влади та місцевого самоврядування.

Як підкреслив очільник Київщини, однією з особливостей системи є можливість виявити, локалізувати та усунути можливі правопорушення в різних сферах життєдіяльності місцевих громад. «Фактично, кожен громадянин зі свого мобільного телефону майже в один дотик отримав можливість повідомити про актуальну проблему та відстежувати хід її вирішення з чітким визначенням конкретного відповідального посадовця», – зазначив Олександр Горган.

Голови райдержадміністрацій Олег Левченко та Олександр Туренко поінформували про звернення, зареєстровані в системі UVAGA.UA та про заходи, які проведено зі сторони районної влади задля їх вирішення. Так, серед порушуваних в районах громадянами питань – критична ямковість доріг, стихійні сміттєзвалища, незаконне добування надр, незаконна робота газозаправних модулів, незаконна підприємницька діяльність, незаконна торгівля тощо.

Із проблемними питаннями до голови Київської ОДА також звернулися депутати районних рад, голови сільських та селищних рад, представники громадськості. За результатами їх усних звернень, Олександр Горган дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації.

Також під час виїзних нарад губернатор Київщини представив присутнім інтерактивну систему твердих даних SOLIDINFO.UA. Завдяки цій системі можна переглянути основні показники діяльності будь-якого району Київської області на графіках та діаграмах, порівняти їх та відстежити етапи розвитку населених пунктів у різних галузях.

Джерело: Київська обласна державна адміністрація 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 10   +   6   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"