Інформаційна кампанія з представниками ромської національності на Бориспільщині

//Інформаційна кампанія з представниками ромської національності на Бориспільщині

Інформаційна кампанія з представниками ромської національності на Бориспільщині

2018-07-27T16:14:34+00:00 27 Липня 2018|

25 липня в м. Бориспіль відбулася обласна інформаційна кампанія на чолі з начальником служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації Наталією Онопрієнко-Капустіною. В заході взяли участь 30 представників ромської національності району та міста.

Під час інформаційної кампанії розглянули низку проблем, що виникають в українських ромів на території Бориспільщини. А саме: невидача документа, що ідентифікує особу, відмова у прийнятті дитини в садочок чи школу, конфлікти з правоохоронними органами та громадськими об’єднаннями, неотримання соціальних послуг, працевлаштування. Як з’ясувалося, основною причиною цих проблем є відсутність у ромів інформації та обізнаності в законодавчих актах.

Долучилися служба у справах дітей та сім’ї Бориспільської районної державної адміністрації, служба у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бориспільської міської ради,  голова міської ради, депутати міської ради, секретар міської ради та громадська організація «Сектор безпеки».

Відповідні заходи проходять на виконання п.7 плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.09.2013 № 701-р, п. 1.3 Обласної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей “Щаслива родина – успішна країна” до 2022 року».

За матеріалами служби у справах дітей та сім’ї Бориспільської РДА 

 

 

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 6   +   10   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"