Прем’єр-міністр: “Електронні аукціони на дозволи й ліцензії у газовидобуванні – крок до енергонезалежності”

//Прем’єр-міністр: “Електронні аукціони на дозволи й ліцензії у газовидобуванні – крок до енергонезалежності”

Прем’єр-міністр: “Електронні аукціони на дозволи й ліцензії у газовидобуванні – крок до енергонезалежності”

2018-07-23T10:26:28+00:00 23 Липня 2018|
Кабінет Міністрів України доопрацьовує пакет рішень, ухвалення яких дозволить запровадити в Україні систему електронних торгів на дозволи й ліцензії на використання надр і, передусім, видобутку газу, а відтак розширити коло учасників ринку і посилити державну енергонезалежність. 
Як очікується, перші документи будуть ухвалені вже до кінця липня, а перші аукціони можна буде провести вже на початку наступного року. Про це йшлося під час урядової наради під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.
Глава Уряду наголосив, що електронні торги – це елемент прозорості, а отже ефективності й результативності. Особливо, коли йдеться про сферу видобутку газу і користування надрами.
«Це питання довгий час було закритим – не було політичної волі його відкривати для учасників добичі, а країна була залежною, і ми імпортували паливо. Зараз завдання – маємо до кінця липня прийняти всі нормативні акти, аби прозоро надавати дозволи, і люди бачили, що продається, де, хто купує, скільки буде добування, скільки це коштує. Вперше за 27 років незалежності, – наголосив Володимир Гройсман, – ми відкриємо можливості до  швидкої енергонезалежності країни».

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 4   +   4   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"