Міжнародний центр підготовки підрозділів Національної гвардії України у Старому відзначив першу річницю

//Міжнародний центр підготовки підрозділів Національної гвардії України у Старому відзначив першу річницю

Міжнародний центр підготовки підрозділів Національної гвардії України у Старому відзначив першу річницю

2018-07-13T13:53:25+00:00 13 Липня 2018|

Урочистим мітингом та святковим концертом особовий склад Міжнародного центру відзначив першу річницю з дня створення.

Свою історію військова частина 3070 веде з часів становлення Української держави та була в складі Збройних Сил України як навчальний центр військового училища. З 2001 року військова частина та полігон у с. Старе перейшла в підпорядкування внутрішнім військам МВС, а з 16 грудня 2015 року було створено навчальний центр «Старе» Північного ОТО НГУ. У жовтні 2015 року прем’єр-міністр України повідомив про необхідність створення Міжнародного навчального центру для підрозділів НГУ і МВС.

Основою для Міжнародного центру було обрано навчальний центр «Старе». Будівництво центру стало основним проектом розвитку Національної гвардії України на 2016 рік. З початку заснування центру відбувається його активний розвиток відповідно до європейських стандартів із залученням допомоги міжнародних партнерів. 07 липня 2017 року було видано перший наказ начальника Міжнародного центру і цей день є Днем створення частини.

Привітати гвардійців з річницею створення до центру прибув головний капелан Національної гвардії України Протоієрей Іван Михайлишин, який вручив медалі «За любов та жертовність до України» від Патріарха Київського і всієї Руси України ряду військовослужбовців. Після оголошення святкового наказу начальника Міжнародного центру та вручення подяк від Бориспільської райдержадміністрації гвардійці продемонстрували свої навички з рукопашного бою.

Наступного дня для військовослужбовців строкової служби відбувся святковий концерт, де своє мистецтво дарували артисти Бориспільського районного будинку культури.

Автор: майор Віктор Воскобоєв

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 4   +   10   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароля
WordPress Lessons