День родини на Бориспільщині: спорт, здоров’я та любов

//День родини на Бориспільщині: спорт, здоров’я та любов

День родини на Бориспільщині: спорт, здоров’я та любов

2018-07-09T09:29:16+00:00 09 Липня 2018|

В с.Глибоке Бориспільського району відбувся фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я» за участі багатодітних сімей. Захід був присвячений українському Дню родини, що відзначається в Україні 8 липня.

У рамках програми пройшли різноманітні конкурси «Рух заради здоров’я». Батьки із дітьми змагалися в таких видах спорту, як естафета, метання та стрибки у мішках.  Переможці свята – родини Красенко, Верхівські,  Коваль, Винниченко, ДБСТ родини Абаєвих – отримали не лише масу позитивних емоцій, а ще й безліч приємних подарунків.

Всі були нагороджені грамотами, медалями, солодощами. А на згадку про змагання кожна сім’я отримала з рук Глибоцького сільського голови Людмили Пасько чотирилапого друга – чарівне кошенятко!

Окрім цього, для учасників змагань жителі села підготували музичне привітання: улюблені українські пісні. Захід пройшов в атмосфері добра, любові та енергетичного драйву.

Багатодітні сім’ї висловлюють вдячність організаторам свята: службі у справах дітей та сім’ї Бориспільської районної державної адміністрації, управлінню гуманітарного розвитку РДА, Глибоцькій сільській раді.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 1   +   8   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"