На території Бориспільської центральної районної лікарні встановили лавки, урни та новий асфальт

//На території Бориспільської центральної районної лікарні встановили лавки, урни та новий асфальт

На території Бориспільської центральної районної лікарні встановили лавки, урни та новий асфальт

2018-07-07T15:21:13+00:00 07 Липня 2018|

Голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр Туренко та голова Бориспільської районної ради Владислав Байчас проінспектували завершення дорожніх робіт на території центральної районної лікарні та обговорили перспективи подальшого благоустрою.

Рішення, в якому йшлося про виділення коштів на проведення капітального ремонту та благоустрою доріг на території Бориспільської  ЦРЛ, було прийнято на початку 2018 року. За два місяці виготовлено проект, створено паспорт доріг тощо. Близько місяця КП «Благоустрій» на чолі з Андрієм Величенком займалося ремонтом асфальтного покриття.

Керівництво визначило, що роботи виконали якісно й швидко. Орієнтовна вартість – близько 1 млн 400 тис грн. За ці кошти відремонтували 1 тис 800 кв м території.

Окрім ремонту доріг, на території лікарні було встановлено більше 40 нових комфортних лавок та близько 20 урн для сміття  – заходи, проведені підприємством «Бориспільмедбуд» під керівництвом Володимира Шаповала.

«Чимало років територія лікарні просто просилася, аби її впорядкували. Але коштів не було. Наразі районне керівництво всіляко допомагає нам і з матеріально-технічною базою, і з благоустроєм.  У  лікарні  за сприяння районної влади й асфальт кладуть, і про здоров’я дбають. Коли є така тісна співпраця, то й результат не забариться», – аргументує Олександр Щур, головний лікар ЦРЛ.

Найближчим часом планується подальше асфальтування території лікарі, реконструкція тротуара до пологового відділення та розробка парковки для автомобілів. Вже в понеділок, 9 липня, КП «Благоустрій» розпочинає виготовлення відповідної проектної документації.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 7   +   2   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"