В «Борисполі» затримали міжнародну групу наркоторговців, причетних до контрабанди кокаїну з Латинської Америки на суму 30 млн грн. (Відео)

//В «Борисполі» затримали міжнародну групу наркоторговців, причетних до контрабанди кокаїну з Латинської Америки на суму 30 млн грн. (Відео)

В «Борисполі» затримали міжнародну групу наркоторговців, причетних до контрабанди кокаїну з Латинської Америки на суму 30 млн грн. (Відео)

2018-07-05T09:11:03+00:00 05 Липня 2018|

Вилучення понад 6 кг контрабандного кокаїну та затримання всіх членів міжнародної організованої групи наркоторговців – таким став результат спланованої спецоперації, проведеної працівниками Департаменту протидії наркозлочинності у взаємодії з представниками прикордонної служб аеропорту «Бориспіль» та Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС.

З метою документування злочинної діяльності наркогрупи детективами Головного слідчого управління Національної поліції під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України проведено низку слідчих (розшукових) заходів, які дозволили викрити всіх членів угруповання та установити розподіл функцій між ними.

Організатором групи виступив 42-річний громадянин Туреччини. Він керував контрабандною діяльністю та забезпечував постачання кокаїну на територію України.  Також він залучив до співпраці свого співгромадянина, який тимчасово проживав на Київщині та виконував функції координатора: займався пошуком маршрутів постачання кокаїну, логістикою та забезпечував зв’язок кур’єрів з закордонними наркоторговцями.

До складу угруповання також входив 28-річний житель Одещини, який займався пошуком і вербуванням наркокур’єрів через популярні соціальні мережі.

Усіх членів міжнародної наркогрупи заарештовано. Відносно них відкрито кримінальні провадження, передбачені ст.305 Кримінального кодексу України (контрабанда наркотичних засобів, психотропних  речовин, їх аналогів або прекурсорів) та ч.3 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення,  пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Згідно з законом, на зловмисників очікує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Андрій Кіхтенко, начальник Департаменту протидії наркозлочинності НПУ, коментар: 

За матеріалами ГУ ДФС у Київській області та департаменту комунікації Національної поліції України 

Авторизація
*
*
Prove your humanity: 0   +   5   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароля
WordPress Lessons