Медичні амбулаторії Бориспільського району приєднають до мережі Інтернет

//Медичні амбулаторії Бориспільського району приєднають до мережі Інтернет

Медичні амбулаторії Бориспільського району приєднають до мережі Інтернет

2018-07-06T08:11:05+00:00 05 Липня 2018|

Голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр Туренко розповів міськрайонній газеті «Трудова слава» про проект, фінансування та розвиток телемедицини в селах району.

«Це буде оптико-волоконна мережа, яка покриє весь район і найвіддаленіші куточки. Уже визначено вартість проекту – 60 млн грн. Дуже цікавий буде проект», – наголосив Олександр Туренко.

Для реалізації проекту планують провести міжнародний тендер і найближчим часом виставити пропозицію на торги. Інтернетизація сіл, за словами О. Туренка, пов’язана із впровадженням медичної реформи.

«Первинна ланка сьогодні виходить на новий рівень роботи. Потрібно створювати умови. Якщо є швидкісний Інтернет, то можна проводити онлайн консультації та огляди. Якщо у лікаря первинки виникають сумніви – він може вийти на зв’язок із вузьким спеціалістом, направити йому картку хворого та результати аналізів», – зауважив голова РДА.

Проте, за його словами, швидкісний Інтернет відкриває нові можливості не лише для медичної галузі: «Це впровадження електронних щоденників в освіті, обмін інформацією у місцевому самоврядуванні, забезпечення правопорядку на вулицях поліцією».

Проект планують реалізувати до кінця року. Щоправда, питання з фінансуванням відкрите. У районі сподіваються отримати підтримку з державного чи обласного бюджетів.

«Поки немає підтримки ні з обласного, ні з державного бюджетів… Якщо держава не підставить нам плече – доведеться робити за власний кошт. По-своєму це теж стимул – більше працюватимемо», – резюмував голова РДА.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

 

Авторизація
*
*
Prove your humanity: 9   +   6   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароля
WordPress Lessons