Бориспільщина «проти» стихії: першочергові методи боротьби

//Бориспільщина «проти» стихії: першочергові методи боротьби

Бориспільщина «проти» стихії: першочергові методи боротьби

2018-07-06T08:40:36+00:00 04 Липня 2018|

У понеділок, 2 липня, голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр Туренко провів апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів та служб РДА, сільськими головами, очільниками територіальних органів влади та комунальних закладів.  

Насамперед йшлося про попередження та ліквідацію наслідків негоди в Бориспільському районі.  Внаслідок несприятливих погодних умов в деяких населених пунктах були знеструмлені повітряні лінії електропередачі  з напругою 10 кВ та 0,4 Кв. Основна причина – гілля дерев, що внаслідок буревію  ламається і спричиняє замикання або обрив ліній електропередачі.

Олександр Валентинович акцентував увагу на необхідності тісної взаємодії Бориспільського РП ПАТ «Київобленерго» з органами місцевого самоврядування. Зокрема, звернувся до сільських голів з проханням проаналізувати разом з енергетиками стан дерев, визначити обсяг робіт з обрізки аварійних дерев та передати розрахунки до адміністрації. Витрати на обрізку дерев планується частково передбачити за рахунок коштів районного бюджету на найближчій сесії шляхом надання субвенції на місцеві сільські бюджети. Орієнтовна сума складає 50 тис грн.

Голова адміністрації доручив своєму першому заступнику Руслану Садовському провести зустріч з керівництвом ПАТ «Київобленерго» з метою  покращення співпраці в питаннях обслуговування ліній електропередачі.

Також Олександр Туренко висловив стурбованість щодо стану медичних препаратів, які зберігаються в холодильних камерах сільських медамбулаторій та дільничних лікарнях. Він доручив головному лікарю Бориспільської ЦРЛ Олександру Щуру та директору Центру первинної медико-санітарної допомоги Денису Хурсі розглянути можливості придбання пристроїв живлення (генераторів) для забезпечення безперебійної роботи холодильників у закладах охорони здоров’я. Лікарі запевнили в тому, що після знеструмлення ліки були терміново, в належних умовах, перевезені до центральної лікарні.

Серед інших питань, що були порушені під час апаратної наради, підготовка шкіл та дитячих садків до 2018/2019 навчального року, ремонт та будівництво медичних амбулаторій первинної ланки, призов на строкову військову службу.

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 1   +   6   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"