Вітання керівництва Бориспільського району з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді

//Вітання керівництва Бориспільського району з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді

Вітання керівництва Бориспільського району з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді

2018-06-27T13:31:55+00:00 27 Червня 2018|

Шановні мешканці Бориспільщини!

Прийміть вітання з нагоди відзначення Дня Конституції України та Дня молоді. Основний Закон держави впродовж багатьох років незалежності слугував і слугуватиме опорою та надійним підґрунтям для демократичного розвитку й розбудови усіх складових життя суверенної соборної країни.

Шануючи Конституцію сьогодні, пам’ятаймо, що її затвердженню передувала багатовікова історія  державотворення, сучасники стали свідками народження суверенної країни, здійснення одвічного права українського народу на свободи, підкріплені ідеалами справедливості та рівності. Кожен з нас на своєму місці відповідальний перед  власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями за розвиток держави, на сторожі якої стоїть Основний Закон.

Сьогодення вимагає конституційних реформ. Цього прагне й український народ, обираючи європейський шлях розвитку. Тому важливо берегти цінності, проголошені в Основному Законі. Ми хочемо бачити Україну неподільною, сильною, процвітаючою і мирною. Лише об’єднавши зусилля, ми зможемо подолати будь-які труднощі та досягти цієї мети.

Звертаємось до молодого покоління не залишатися байдужими до тих процесів, які відбуваються  в Україні. Сміливі, ініціативні й освічені, ви – сьогодення нашого краю і його майбутнє.

Миру, добробуту, здоров’я вам та вашим рідним, дорогі земляки!

 Голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр ТУРЕНКО

Голова Бориспільської районної ради Владислав БАЙЧАС

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 5   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"