Двері НАТО для України відкриті і нам з вами треба наполегливо працювати над проведенням реформ – Президент. (Відео)

//Двері НАТО для України відкриті і нам з вами треба наполегливо працювати над проведенням реформ – Президент. (Відео)

Двері НАТО для України відкриті і нам з вами треба наполегливо працювати над проведенням реформ – Президент. (Відео)

2018-06-27T11:33:56+00:00 27 Червня 2018|

Президент Петро Порошенко наголосив, що не існує країн в світі, які би проводили такі широкомасштабні реформи в умовах війни, як це робить Україна.

«Перше і надважливе – це реформа сектору оборони і безпеки, створення потужної української армії», – зауважив Глава держави під час урочистостей з нагоди випуску магістрів Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Він додав, що українські Збройні Сили входять в десятку найбільш ефективних армій Європи і займають перше місце серед країн не членів НАТО.

«Це наша з вами заслуга. І ми переводимо весь сектор оборони і безпеки під стандарти НАТО», – наголосив Президент, нагадавши, що на минулому тижні парламент ухвалив його Закон про національну безпеку.

Глава держави подякував депутатам за підтримку. «Це кардинальна, стратегічна зміна сектору оборони і безпеки. Ми поставили на порядок денний повну взаємосумісність – interoperability Це в той час, коли чотири роки тому вимовити це слово ніхто не міг. А на сьогоднішній день стоять у порядку денному вже конкретні кроки імплементації. Збільшується цивільний контроль за сектором оборони і безпеки. Збільшується прозорість фінансування, але головне – збільшується ефективність дій сектору оборони і безпеки, підвищується довіра до нас з боку наших партнерів», – зазначив він.

«І ми стверджуємо, що двері НАТО для України відкриті і нам з вами треба наполегливо працювати над проведенням реформ», – підкреслив Президент. За його словами, Закон про національну безпеку створює для цього надзвичайно важливий базис. «Найближчим часом він має надійти мені на підпис. І це буде дуже важливий етап реформування сектору оборони і безпеки», – додав Глава держави.

Джерело: офіційне інтернет-представництво Президента України

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 2   +   4   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"