До 1 вересня всі лікарні мають оприлюднити інформацію про наявні ліки, – Глава Уряду

//До 1 вересня всі лікарні мають оприлюднити інформацію про наявні ліки, – Глава Уряду

До 1 вересня всі лікарні мають оприлюднити інформацію про наявні ліки, – Глава Уряду

2018-06-25T15:06:05+00:00 25 Червня 2018|

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від керівників обласних та міських управлінь охорони здоров’я, а також керівників лікувальних закладів до 1 вересня організувати можливість висвітлення на своїх сайтах інформації про наявність ліків з подальшим щотижневим її оновленням. Про це Глава Уряду сказав під час розширеної наради щодо забезпечення громадян лікарськими і медичними виробами.

«Все, що забезпечено по ліках, щотижнево має бути доставлено до людини. Система має працювати, як годинник, і це відповідальність не тільки Уряду, а й місцевих адміністрацій. В регіонах не так багато лікарень, навести порядок можна. Уряд готує рішення про серйозний аудит і ревізію ситуації. Починайте діяти активно, – сказав Глава Уряду. – До 1 вересня всі лікарні мають оприлюднити інформацію про наявні ліки, а далі – щотижневе її оновлення».

Раніше Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради заявив, що країні потрібно продовжити практику використання прозорої системи закупівлі ліків через міжнародні організації, започаткованої Урядом, оскільки вона дозволяє не тільки економити кошти і закуповувати якісні препарати, а й рятувати життя хворим з хронічними чи смертельними хворобами, які потребують постійного прийому препаратів.

Під час наради її учасники відзначили, що руйнування закупівельних правил, що роками існували і лише підживлювали корупцію, дало змогу рятувати тисячі людей, які раніше не мали доступу до препаратів з різних причин.

«Зараз нам потрібні прозорі закупівлі – за світовими стандартами відкритості. Тут йдеться не тільки про гроші. Тут про життя!» – сказав Прем’єр-міністр.

Інформація Урядового порталу 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 7   +   3   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"