Апаратна нарада РДА: поштовий зв`язок, паспортизація пляжів, правопорядок у населених пунктах

//Апаратна нарада РДА: поштовий зв`язок, паспортизація пляжів, правопорядок у населених пунктах

Апаратна нарада РДА: поштовий зв`язок, паспортизація пляжів, правопорядок у населених пунктах

2018-06-25T16:49:57+00:00 25 Червня 2018|

У понеділок, 25 червня, в актовій залі районної ради відбулась чергова апаратна нарада.

У заході взяли участь в.о. голови Бориспільської районної державної адміністрації Руслан Садовський, в.о. голови районної ради Іван Недогибченко, заступник голови РДА Сергій Білецький, керівник апарату РДА Лілія Білик, очільники управлінь, відділів, структурних підрозділів РДА, медичних та правоохоронних органів, сільські голови.

Під час наради присутні розглянули наступні питання:

  • про роботу та перспективи розвитку поштових відділень ПАТ «Укрпошти» в населених пунктах,
  • про стан місць масового відпочинку населення району біля водних об`єктів,
  • про результати оперативно-службової діяльності Бориспільського ВП ГУНП Київській області за 5 місяців поточного року.

В.о. голови райдержадміністрації Руслан Садовський наголосив на необхідності тісної взаємодії керівництва ПАТ «Укрпошта» із сільськими головами в питаннях поліпшення поштового зв`язку та вчасного інформування про зміни в діяльності підприємства. За даними підприємства, очікується розвиток поштового сервісу на території України, комп’ютеризація та капітальний ремонт відділень. Натомість більш точну інформацію про майбутнє  «Укрпошти» варто очікувати в серпні-вересні 2018 року.

У продовження наради присутні детально обговорили тему відпочинку громадян біля водних об`єктів. Відповідно до Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об`єктах Бориспільського району у 2018 році сільським радам було запропоновано визначити місця масового відпочинку та здійснити відведення земельних ділянок відповідно до чинного законодавства, перед початком купального сезону передбачити кошти на укладення угод із сертифікованими водолазними підрозділами аварійно-рятувальних служб, організувати патрулювання місць стихійного відпочинку. Руслан Миколайович запропонував дійти цивілізованого вирішення ситуації і, відповідно, створити робочу комісію з метою вивчення ситуації та сприяння подальшої паспортизації пляжів уздовж берегової смуги р. Дніпро.

Ще однією актуальною темою залишається охорона громадського правопорядку та оперативне реагування на кримінальні правопорушення. За 5 місяців 2018 року до Бориспільського підрозділу ГУНП в Київській області надійшло 13,6 тис звернень громадян, мешканців міста та району. В основному – квартирні крадіжки, крадіжки майна з садових товариств. Сталося 3 розбійні напади, 2 із них – розкрито, 1 – на стадії завершення. Вбивства відсутні. Основною проблемою в діяльності місцевої поліції є нестача кадрів: 16 дільничних на 25 сільських рад району та м. Бориспіль. За рахунок розширення штату планується створити три нові посади.

 

 

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 8   +   7   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"