Привітання керівництва Бориспільського району з Днем державного службовця та з нагоди 100-річчя запровадження державної служби

//Привітання керівництва Бориспільського району з Днем державного службовця та з нагоди 100-річчя запровадження державної служби

Привітання керівництва Бориспільського району з Днем державного службовця та з нагоди 100-річчя запровадження державної служби

2018-06-23T08:34:05+00:00 23 Червня 2018|

Шановні державні службовці!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня державного службовця та з нагоди 100-річчя запровадження державної служби!

Основним принципом державної служби в Україні є верховенство права – забезпечення пріоритету конституційних прав і свобод людини,  дотримання вимог законодавства у сфері запобігання і протидії корупції, а також забезпечення результативної та стабільної діяльності органів державної влади. 

Чіткий курс на євроінтеграцію держави вимагає від нас рішучих кроків, спрямованих на реалізацію реформ в Україні. Адже формування, дійсно, ефективної нової влади сприяє забезпеченню демократії та зростанню добробуту всього Українського народу.

Завдяки вашій порядності, патріотизму та професіоналізму ми спільними зусиллями будуємо демократичну європейську державу.

Бажаємо усім вам здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у  виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку перед нашою країною!

Голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр ТУРЕНКО

Голова Бориспільської районної ради Владислав БАЙЧАС

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 2   +   8   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"