Операційний блок Бориспільської ЦРЛ модернізовано. Олександр Туренко: “Хірургія виходить на новий рівень!”

//Операційний блок Бориспільської ЦРЛ модернізовано. Олександр Туренко: “Хірургія виходить на новий рівень!”

Операційний блок Бориспільської ЦРЛ модернізовано. Олександр Туренко: “Хірургія виходить на новий рівень!”

2018-06-19T17:52:42+00:00 19 Червня 2018|

У вівторок, 19 червня, відбулась презентація модернізованого операційного блоку в хірургічному відділенні районної лікарні. Операційний блок вдалося устаткувати високопрофесійною апаратурою та зручним медичним інвентарем, що відповідає всім вимогам та стандартам сучасної медицини. Нове обладнання дозволить якісно та оперативно проводити операції мешканцям міста та району.

 Участь в заході взяли голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр Туренко, голова Бориспільської районної ради Владислав Байчас, заступник голови райдержадміністрації Сергій Білецький, керівник апарату райдержадміністрації Лілія Білик, головний лікар ЦРЛ Олександр Щур, завідувач хірургічного відділення ЦРЛ Юрій Пасенченко, депутати районної ради, медичний персонал, представники ЗМІ.

Присутні мали змогу проінспектувати роботу обладнання та ознайомилися з технічними характеристиками апаратури.  У переліку представленої техніки, зокрема, обладнання для лапароскопічних операцій – 4 млн 760 тис грн., операційний світильник двухкупольний – 557 тис грн., стіл операційний універсальний – 440 тис грн., апарат для штучної вентиляції легень – 310 тис грн.

Крім цього, на початку 2018 року в цю операційну був придбаний інноваційний цифровий рентген С-подібної системи Symbol 5R9 вартістю 2,7 млн грн. Апарат дозволив лікарям проводити складні травматологічні та нейрохірургічні операції з високою точністю завдяки . трансляції зображення на спеціальний монітор.

Вартість презентованого сьогодні обладнання – близько 6 млн 200 тис грн. Якщо ж рахувати разом з цифровим рентгеном Symbol 5R9, то загальна сума модернізації становила 8 млн 967 тис грн. Усе – кошти районного бюджету, левову частку надходжень до якого складають податки від міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Голова райдержадміністрації Олександр Туренко привітав присутніх з відкриттям оновленого операційного блоку та висловив впевненість, що медична галузь Бориспільщини розвиватиметься. «Хірургія виходить на новий рівень. Впевнений, ми будемо продовжувати розвивати і хірургію, і загалом медицину в районі. Лікарня буде найкращою в Київській області», – зазначив Олександр Валентинович. Очільник також додав, що з міською владою досягнуто домовленості про будівництво ще одного корпусу ЦРЛ.

ДЛЯ ДОВІДКИ

Лапароскопія – це малоінвазивне хірургічне втручання, яке виконується за допомогою спеціального оптико-волоконного інструменту – лапароскопа через невеликі розрізи в животі. Цей метод використовується для діагностики і лікування різних захворювань черевної порожнини: вилучення кіст; при баріатричних операціях (позбавляють від зайвої ваги); при видаленні деяких внутрішніх органів. Лапароскопія широко використовується в хірургії. Наприклад, для видалення або відновлення внутрішніх органів: жовчного міхура, апендикса, селезінки, нирок, сечового міхура, маткових труб при усуненні позаматкової вагітності.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 2   +   8   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"