На Київщині укладено з лікарями майже 240 тис декларацій. В Бориспільському районі – 13 тис декларацій

//На Київщині укладено з лікарями майже 240 тис декларацій. В Бориспільському районі – 13 тис декларацій

На Київщині укладено з лікарями майже 240 тис декларацій. В Бориспільському районі – 13 тис декларацій

2018-06-13T20:39:38+00:00 13 Червня 2018|

Відповідно до щотижневого моніторингу про хід приписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї», станом на 10 червня 2018 року в Київській області, в електронній системі охорони здоров’я було зареєстровано 236 тисяч 574 декларації. Варто зазначити, що ця цифра знаходиться у постійній динаміці і щодня змінюється. Минулого тижня підписано 46 тисяч 794 декларації, у порівнянні з попереднім, кількість підписаних декларацій зросла на 12 тисяч 083.

Також зареєстровано в eHealth – 795 лікарів, за останній тиждень в електронній системі медиків побільшало на 26 осіб.

Найбільше зареєстровано декларацій в середньому на 1 лікаря: серед районів – у Фастівському, Таращанському та Яготинському, а серед міст області – у Ржищеві, Фастові та Березані.

Майже 13 тис. декларацій уклав КМЗ Бориспільської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (головний лікар: Д.М. Хурса).

На жаль, в системі eHealth незареєстрованим залишається КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калитянської селищної ради, відповідно в смт. Калита не підписано жодної декларації.

Договори з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) за програмою державних гарантій медобслуговування заключили три заклади Київської області, – це КНП Бориспільської міської ради «Бориспільський ЦПМСД», КНП Фастівської міської ради «Фастівський ЦПМСД» та КНП Бучанської міської ради «Бучанський ЦПМСД».

Наразі перетворено на комунальні некомерційні підприємства (КНП) 30 медустанов регіону, які надають первинну медичну допомогу. Ще по 3 закладах винесені питання на сесії в м. Ірпінь, Ставищенському та Сквирському районах.

Досі не винесено питання на сесію в Києво-Святошинському районі.

Джерело: Київська обласна державна адміністрація

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 2   +   7   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароля
WordPress Lessons