ВСЕУКРАЇНСЬКА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ КИЇВЩИНИ

//ВСЕУКРАЇНСЬКА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ КИЇВЩИНИ

ВСЕУКРАЇНСЬКА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ КИЇВЩИНИ

2018-06-12T16:41:50+00:00 12 Червня 2018|

До спортивного міста Ірпінь цієї суботи, 9 червня, поз’їжджалися найспортивніші державні службовці майже з усіх регіонів Київщини. А завітали представники райдержадміністрацій продемонструвати свою майстерність у фінальній частині змагань другого етапу обласної Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Київської області.

У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів у складі збірних команд держслужбовців з 22 районів Київщини.

Розпочався захід традиційною урочистою церемонією відкриття. З вітальним словом виступив організатор цієї знакової події, начальник управління фізичної культури і спорту Київської ОДА Сергій Тимофєєв, який завітав провести змагання разом зі своєю командою з Управління.

Також в урочистостях взяли участь Олександр Якубенко, начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, Дмитро Христюк,  заступник міського голови Ірпеня та Віолетта Кременчук, начальник відділу координування культмасових заходів та фізкультурно-спортивної роботи.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять друга й колеги Миколи Жирного, голови Київської обласної організації ФСТ «Спартак», який передчасно пішов від нас 4 червня.

Продовжився урочистий захід святковим парадом за участю збірних команд області, які барвистою колоною пройшлися стадіоном, а на чолі кожного району крокували юні спортсмени з табличками з назвами районів. Ефектність дійства підсилював ансамбль барабанщиць «Литаври».

Після підняття державного прапору під гімн України представниками переможців та призерів минулої обласної спартакіади з  Кагарлицького, Бориспільського та Баришівського районів захід офіційно оголосили відкритим.

І нарешті змагання. Демонстрували свою майстерність державні службовці у п’яти видах спорту – волейбол, футбол, настільний теніс, шахи та шашки. У всіх видах спорту, окрім футболу, взяли участь чоловіки та жінки.

Державні службовці викладалися на повну, демонструючи свої таланти та здатність боротися не тільки у затишних кабінетах. Боролися з розумінням, що тут і зараз кожен відстоює спортивну честь свого регіону.

Такі заходи дуже важливі для об’єднання чисто на людському рівні, адже дають можливість потоваришувати при особистій зустрічі, обговорити спільну роботу, закрити якісь питання. А це в сою чергу дасть свої плоди для втілення спільної ідеї розвитку нашої славної Київщини та її гідного місця на всеукраїнській арені.

Результати змагань

Хоч виграли не всі, та олімпійського принципу дотрималися: головне не перемога, а участь. Сергій Тимофєєв вручив переможцям та призерам кубки, медалі, дипломи учасників та пам’ятні сувеніри від Управління.

Волейбол

Першими завершили матчеві зустрічі волейболісти. Отже, у волейбольному протистоянні чемпіонами стали об’єднані команди Тетіївської і Ставищенської РДА. Срібним призером стала Кагарличчина. На третьому місці опинився Броварський район.

Кращим гравцем турнір було визнано Сергія Кисляна, який очолю відділ молоді та спорту Тетіївської РДА.

Збірну миронівських дівчат відзначено титулом «Найчарівніша команда».

Футбол

Кубку у футболі, який здобула Володарська РДА, завідувач сектору фізичної культури та спорту Андрій Жук тішився так, як не радіють володарі трофею УЕФА. І не дивно, володарцям довелося мати справу з сильними футболістами з інших регіонів. Срібло змагань здобули представники найбільшої команди Сергія Кукоша, начальника сектору молоді та спорту з Кагарлицького району. А третьою стала об’єднана збірна Бориспільщини та Обухівщини.

«Кращим бомбардиром» було визнано капітана Володарської збірної команди Андрія Жука.Представника КагарличчиниЄвгена Родину нагороджено титулом «універсальний гравець». Сергій Кукош заслужено став «Кращим захисником» змагань. Панасюка Романа з Володарської РДА визнано «Кращим воротарем».

Теніс настільний

В настільному тенісі, який окремо проводився серед чоловіків і жінок, маємо наступні результати.

Серед жінок перше місце посіла Людмила Волинська (Баришівський район). На другому місці опинилася Лілія Злочевська (Білоцерківський район). А Устіч Вікторія (Переяслав-Хмельницький район) стала володаркою бронзової нагороди.

Серед представників сильної статі золото здобуває Олег Орел (Кагарлицький район). На другому місці – Дмитро Нагаєвський (Володарський район). А бронзовим призером став Берніков Олексій (Поліський район).

Загальнокомандна місце в настільному тенісі. Чемпіоном обласної першості стає Кагарлицька РДА. Срібний призер – Богуславська РДА. А бронза змагань дісталася Білоцерківській РДА.

Шахи

В шахових баталіях перше місце серед жінок посіла Аліна Когут (Миронівський район). Срібло виборола Олена Кушнір(Сквирський район). А третьою стала Алла Сосунович (Тетіївський район).

Серед чоловіків відзначився Костянтин Хамаздір (Кагарлицький район), виборовши переш місце. Друге місце посів Юрій Матвієнко (Богуславський район). А бронзовим призером став Олександр Чаюн (Білоцерківський район).

Перше загальнокомандне місце в шахах посіла Миронівська РДА. Срібло чемпіонату дісталося Кагарлицькій РДА. А Сквирська РДА взяла бронзу.

Шашки

Серед жінок чемпіонкою стала Ірина Жиженко (Білоцерківський район). На другому місці опинилася Ірина Серко (Яготинський район). Галина Кабалик (Богуславський район) посіла третє місце.

У чоловіків володарем золотої нагороди  став Юрій Лужкін (Миронівський район). Срібло змагань виборов Віталій Пільганчук (Білоцерківський район). А бронзу взяв Сергій Шевченко(Яготинський район).

В загальнокомандному заліку в шашках перше місце дісталося збірній команді Білоцерківської РДА. Яготинська РДА стала другою. А третє місце посіли державні службовці Богуславщини.

За результатами змагань буде сформована збірна команда Київської області для участі в наступному, третьому етапі Всеукраїнської спартакіади.

Державна служба як така

У цьому році відзначається 100-річчя започаткування сучасної української державної служби. Своїм корінням держслужба сягає доби княжої Русі й набуває свого розвитку за козацьких часів Богдана Хмельницького, коли паралельно з військовою структурую була розвинута ієрархія цивільних посад.

Як окремий інститут національної держави, державна служба в її нинішньому розумінні з’явилася 1918 року – за Гетьманату Павла Скоропадського, часів спроб побудови незалежної Української держав. Вже на той час одним з головних завдань гетьмана було створення професійної державної служби. В доповнення до основного закону від 29 квітня 1918 року було прийнято та значною мірою впроваджено цілу низку системних законів, які вперше в історії України на законодавчому рівні закріпили основу інституту державної служби.

Знаковим є те, що саме в цей історичний час сотої річниці державної служби і було проведено цей чудовий захід, спартакіаду серед держслужбовців.

«Слід зазначити, що ті професійні та моральні якості, яких вимагає сьогодення для держслужбовця – уміння працювати  в команді, оперативне прийняття рішень, стресостійкість та інші, – якраз формуються і відшліфовуються не тільки на робочому місці, а й у спортивних баталіях індивідуально та командно, в чому я більш ніж впевнений, і в чому ми сьогодні переконалися», – коментує Олександр Якубенко.

Отже, свято спорту вдалося. Команда управління фізичної культури і спорту КОДА на чолі з Сергієм Тимофєєвим щиро дякує всім спортсменам-держслужбовцям за участь у Спартакіаді та особистий внесок кожного в розвиток спорту та популяризацію здорового способу життя нашої області.

Джерело: Київська обласна державна адміністрація 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 3   +   1   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"