В Бориспільському районі відкрито 20 агентських пунктів Пенсійного фонду України

//В Бориспільському районі відкрито 20 агентських пунктів Пенсійного фонду України

В Бориспільському районі відкрито 20 агентських пунктів Пенсійного фонду України

2018-06-12T17:03:20+00:00 12 Червня 2018|

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.09.2016 року № 672 –р «Про схвалення Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року» в кожній сільській раді Бориспільського району, а їх всього 20, відкрито агентські пункти Пенсійного фонду України.

Мета заходу – покращення якості надання послуг органами Пенсійного фонду шляхом наближення їх до отримувача. Відтак Бориспільським об`єднаним управлінням делеговано повноваження кожній сільській раді Бориспільського району проведення прийому громадян. Разом із зручністю це забезпечує відкритість і прозорість послуг Пенсійного фонду. Розпорядженням голів сільських рад закріплено відповідальних працівників. З кожним з них проведено навчання про перелік послуг, які надаються агентами в агентських пунктах.

5 червня 2018 року працівниками управління Пенсійного фонду були відвідані агентські пункти в селах Глибоке, Вороньків, Головурів, Рогозів. Так, в населеному пункті с.Головурів відзначено агента за роботу – уповноважену по субсидіям Лідію Остренко. З моменту відкриття агентського пункту ( 03.07.2017 ) вона прийняла 95 осіб. Усім ним було надано посильну допомогу та консультації. Вона активно співпрацює з управлінням, бере участь в семінарах та навчаннях, які проводяться в управлінні, постійно консультується з питань пенсійного забезпечення.

За інформацією Бориспільського об`єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 3   +   10   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"