На Бориспільщині обговорили питання монетизації субсидій

/, УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ/На Бориспільщині обговорили питання монетизації субсидій

На Бориспільщині обговорили питання монетизації субсидій

2018-06-12T17:50:00+00:00 12 Червня 2018|

7 червня в управлінні соціального захисту населення Бориспільської районної державної адміністрації проведено семінар на тему повернення до бюджету невикористаних сум житлових субсидій та здійснення монетизації залишків невикористаних сум субсидій на опалення згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018р. № 329 та Положенням про порядок призначення житлових субсидій.

Участь у семінарі взяли уповноважені по субсидіям 20 сільських рад Бориспільського району, спеціалісти відділів звернень громадян, виплати, прийняття рішень, державні соціальні інспектори, спеціалісти Бориспільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 року № 329 передбачено після закінчення опалювального (неопалювального) сезону повернення до бюджету невикористаної суми житлової субсидії на підставі акта розрахунку загального обсягу невикористаних сум житлової субсидії у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, та здійснення монетизації залишків невикористаних сум субсидій на оплату опалення.

Відповідно до п.18 Положення про порядок призначення житлових субсидій після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року) повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.

По Бориспільському району є 3073 осіб, які мають залишки невикористаних сум субсидій згідно поданих даних підприємствами ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» та ПрАТ «Київобленерго».

Виплата буде здійснюватися управлінням соціального захисту населення на підставі особистої заяви одержувача, поданої до 1 вересня 2018 року.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 5   +   7   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"