ХХХ МІЖНАРОДНА АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА «АГРО-2018» НА КИЇВЩИНІ

//ХХХ МІЖНАРОДНА АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА «АГРО-2018» НА КИЇВЩИНІ

ХХХ МІЖНАРОДНА АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА «АГРО-2018» НА КИЇВЩИНІ

2018-06-11T12:52:33+00:00 11 Червня 2018|

Впродовж десятиріч своєї роботи виставка перетворилася на улюблений захід для десятків тисяч українських аграріїв, виробників, науковців та усіх небайдужих до сільського господарства, яка об’єднала у 2018 році близько 1250 учасників із 15 країн світу.

Цього року організатори суттєво розширили програму, що включала Аукціон племінних тварин, на якому можна було придбати елітні породи худоби, експозицію провідних автомобільних брендів та тест-драйв авто Agro Auto Show, фестиваль їжі Agro Food Fest та звичайно ж, ділові заходи.

Неабияку зацікавленість викликала експозиція областей України, на якій були представлені підприємства харчової промисловості, галузеві заклади, дослідницькі установи та місцеві адміністрації з усіх регіонів.

“Інвестиції, передусім державні, в розвиток агросектору, в тому числі у сегмент фермерства, – це інвестиції в розвиток держави в цілому”. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час відвідання Міжнародної виставки «Агро-2018» у Києві.

Він наголосив, що цього року Уряд розпочав безпрецедентну програму підтримки агросектору, передусім фермерів і невеликих господарств. Йдеться про підтримку поголів’я – від 1,5 до 2,5 тис. грн «на голову» – в залежності від розміру господарства, здешевлення будівництва тваринницьких комплексів, розвиток садівництва та насінництва.

«П’ята частина всього, що виробляє Україна, має відношення до агрокомплексу. Нові технології, механізми в агрокомплексі роблять нашу країну сильніше. Три мільйони людей (задіяних в агрокомплексі) сумлінно виконують свою справу і доносять врожаї до українських та світових споживачів», – сказав Володимир Гройсман.

В рамках виставки Глава Уряду взяв участь у підписанні документів про передачу земель сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у розпорядження об’єднаних територіальних громад.

За даними Міністерства аграрної політики і продовольства України, процес передачі землі технічно розпочався в лютому поточного року, і наразі вже третина громад отримали землі. Загальний обсяг переданих земель перевищує 360 тис. га.

Цього разу, на «Агро-2018» Київщина продемонструвала експозицію з інноваційних агропромислових підприємств, виставки тваринництва та кластерного підходу розвитку сільських громад, за що 8 червня Департамент агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації був нагороджений золотою медаллю Міністерства аграрної політики та продовольства «За краще висвітлення агропромислового розвитку регіону на «Агро-2018».

Джерело: Урядовий портал, Київська обласна державна адміністрація, 

   

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 8   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"