Київщина отримала 27 тисяч бланків листків непрацездатності, – Департамент охорони здоров’я КОДА

//Київщина отримала 27 тисяч бланків листків непрацездатності, – Департамент охорони здоров’я КОДА

Київщина отримала 27 тисяч бланків листків непрацездатності, – Департамент охорони здоров’я КОДА

2018-06-08T15:19:12+00:00 08 Червня 2018|

Останнім часом виникла серйозна проблема з видачею медичними закладами Київщини листків непрацездатності (ЛН), через відсутність бланків. Відтак громадяни не мали змоги отримати лікарняні.

Нині ж повідомляємо, що ситуація покращилася і Київській області Міністерством охорони здоров”я України перерозподілено з інших регіонів, де були надлишки, 27 тисяч бланків ЛН. Наразі Департамент проводить розподіл по районах та містах. І вже протягом 5 робочих днів бланки ЛН надійдуть до медичних закладів регіону.

Нагадуємо, що Департамент охорони здоров”я Київської облдержадмінстрації звертався до МОЗ України з клопотанням про виділення медичним установам Київщини бланків листків непрацездатності, через їх відсутність. Оскільки, востаннє бланки ЛН надходили на «Базу спецмедпостачання» у серпні 2017 року.

У квітні цього року Департаментом охорони здоров’я КОДА було сформовано та направлено до МОЗ України заявку на річний обсяг потреби в бланках ЛН для Київської області на 2018 рік, що складає 470 000. Квотою МОЗ України затверджено 335 000 бланків ЛН, а це 73,4% від річної потреби.

Джерело: Київська обласна державна адміністрація 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 7   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"