Прем’єр-міністр: “Пожежа в Зоні відчуження ліквідується, всі показники в нормі”

//Прем’єр-міністр: “Пожежа в Зоні відчуження ліквідується, всі показники в нормі”

Прем’єр-міністр: “Пожежа в Зоні відчуження ліквідується, всі показники в нормі”

2018-06-07T08:56:09+00:00 07 Червня 2018|

Загоряння трави в Зоні відчуження, що сталося вчора (ред. – 5 червня), вже ліквідується, ситуація під контролем, а всі показники – в нормі. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. «Треба говорити правду. А правда в тому, що всі показники в нормі», – сказав Глава Уряду. Останню інформацію щодо події представив Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін. За його інформацією, загоряння сталося на площі 12 га. Завдяки комплексному застосуванню наземних та повітряних сил, ситуацію вдавалося весь час утримувати під контролем.

Наразі ведеться остаточна ліквідація пожежі. До гасіння залучені 35 одиниць техніки, 150 співробітників особового складу. Здійснено загалом 39 скидів води, сформовано резерв сил. Ведеться постійний дезоконтроль. «Перевищення норм не зафіксовано», – запевнив Глава ДСНС.

Інформація  Урядового порталу 

***

Станом на 8 год. 7 червня продовжується гасіння двох окремих осередків на загальній площі близько 1,5 га. До гасіння пожежі залучено 35 од. тех. та 150 чол., з них від ДСНС – 22 од. тех. та 130 чол. Авіацією ДСНС з початку робіт здійснено 69 скидів (318 тонн) з них літаками АН-32П здійснено 30 скидів води (240 тонн), вертольотом Мі-8 здійснено 39 скидів води (78 тонн). Координацію заходів щодо гасіння пожежі здійснює оперативна група Головного управління ДСНС у Київській області.

Радіаційний фон у містах Київ, Чорнобиль та на промисловому майданчику ЧАЕС перебуває у межах норми, зокрема:
  •  У місті Києві радіаційний фон складає 12 мкР/год (безпечний рівень – до 30 мкР/год).
  • У місті Чорнобиль радіаційний фон складає 31 мкР/год (безпечний рівень – до 50 мкР/год).
  • На промисловому майданчику Чонобильської АЕС радіаційний фон складає 51,6 мкР/год (безпечний рівень – до 140 мкР/год).

Нагадуємо, що 5 червня о 10:10 у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення сталося загорання сухої трави з подальшим розповсюдженням пожежі в лісовий масив на площі близько 12 га.

О 18:05  6 червня пожежу було локалізовано на загальній площі близько 2 га.

Інформація Державної служби України з надзвичайних ситуацій 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 5   +   8   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароля
WordPress Lessons