“Ми впевнено рухаємося в Європу”. Офіційна зустріч Глави Української держави та Прем’єр-міністра Іспанії. (Відео)

//“Ми впевнено рухаємося в Європу”. Офіційна зустріч Глави Української держави та Прем’єр-міністра Іспанії. (Відео)

“Ми впевнено рухаємося в Європу”. Офіційна зустріч Глави Української держави та Прем’єр-міністра Іспанії. (Відео)

2018-06-06T11:41:34+00:00 06 Червня 2018|

Президент України Петро Порошенко в ході офіційного візиту до Королівства Іспанія провів зустріч із Прем’єр-міністром Іспанії Педро Санчесом.

Глава Української держави підкреслив, що візит до Іспанії є надзвичайно успішним, важливим. Він зауважив, що за 22 роки це перший офіційний візит Президента України до Іспанії.

«Відбулися дуже продуктивні зустрічі з Прем’єр-міністром Педро Санчесом. Це перша міжнародна зустріч новообраного Прем’єр-міністра, і взагалі з цього почався його перший робочий день в резиденції. Дуже важливо, що ми отримали чітку позицію на підтримку суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України. Підтримку позиції продовження санкцій. Підтримку позиції України в ЄС. Підтримку євроатлантичних амбіцій України», – розповів Глава держави у коментарі за підсумкам зустрічі.

Президент України висловив вдячність Главі іспанського Уряду за позицію підтримки нашої держави.

«Ми намітили декілька проблем. До речі, базуючись на вчорашній зустрічі з величезною українською громадою, ми чітко поставили питання про прискорення підписання Угоди про уникнення подвійного оподаткування», – наголосив Петро Порошенко.

За його словами, під час переговорів зазначалось, що цей документ підготовлений і погоджений. «І одразу ж після призначення Уряду вона буде підписана. Так само, як і буде підписана Угода про соціальний захист українських громадян. Так само будуть підписані Угоди про співпрацю в галузі сільського господарства, в галузі митної справи, юстиції і співпраці правоохоронних органів», – наголосив Президент.

«Надзвичайно важливо, що одразу ж є така широка сфера нашої кооперації», – підкреслив Петро Порошенко.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 8   +   2   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароля
WordPress Lessons