Кадрові призначення в Бориспільській райдержадміністрації

/, УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ/Кадрові призначення в Бориспільській райдержадміністрації

Кадрові призначення в Бориспільській райдержадміністрації

2018-06-06T16:32:44+00:00 06 Червня 2018|

В управлінні гуманітарного розвитку Бориспільської районної державної адміністрації відбулися нові кадрові призначення. Посаду заступника начальника управління – начальника відділу освіти – обійняла Катерина Паламарчук, посаду начальника відділу культури – Людмила Мартинюк.

***

22 травня 2018 року на посаду заступника начальника управління – начальника відділу освіти  управління гуманітарного розвитку Бориспільської районної державної адміністрації Київської області призначено Катерину Паламарчук, яка перемогла в конкурсі на цю посаду.

Народилася Катерина Володимирівна 11 серпня 1977 року в с. Рихальськ Ємільчинського району  Житомирської області. В 1994 році закінчила загальноосвітню школу з золотою медаллю. В 2000 році закінчила Житомирський державний педагогічний університет ім. І.Франка  фізико-математичний факультет. З 1999 до 2002 працювала вчителем математики. З 2002 до 2013 – методист міського методичного кабінету управління освіти і науки Бориспільської міської ради та вчитель математики Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Ю.Головатого за сумісництвом. З 2013 року до 2017 – методист районного методичного кабінету відділу освіти Бориспільської РДА, спеціаліст відділу освіти Бориспільської РДА, спеціаліст відділу культури, головний спеціаліст відділу культури Бориспільської РДА.

З 2017 року до травня 2018 головний спеціаліст відділу освіти управління гуманітарного розвитку  Бориспільської райдержадміністрації.

***

25 травня 2018 року начальником відділу культури управління гуманітарного розвитку Бориспільської районної державної адміністрації Київської області призначено Людмилу Мартинюк, в порядку переведення з відділу культури, національностей, релігій та туризму Обухівської районної державної адміністрації Київської області.

Народилася Людмила Вікторівна 24 серпня 1984 року в м. Новий Буг Миколаївської області. В 2002 році закінчила  загальноосвітню школу з золотою медаллю. В 2002 році навчалася в  Миколаївській філії Київського національного університету культури  і мистецтв на кафедрі хормейстера – диригента народного співу. В 2005 році була переведена до  Педагогічного  університет ім. М. Драгоманова на  кафедру інститут мистецтв. В 2005 року виступала в національний  заслужений академічний Український Народний  хор  ім. Г.Вірьовки на посаді артиста хору. В 2008 році закінчила університет  магістратуру « Музичне мистецтво та виховання» за спеціальністю – «Викладач вокалу – вчитель музики та художньої культури». В 2016 році працювала в.о. директора «Обухівського районного центру культури і дозвілля».

З 2017 року очолювала відділ культури, національностей, релігій та туризму Обухівської райдержадміністрації.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 7   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароля
WordPress Lessons