Діти-сироти Бориспільського району завітали на етнокультурний фестиваль «Козацька варта»

//Діти-сироти Бориспільського району завітали на етнокультурний фестиваль «Козацька варта»

Діти-сироти Бориспільського району завітали на етнокультурний фестиваль «Козацька варта»

2018-06-05T17:49:47+00:00 05 Червня 2018|

За сприяння Бориспільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся захід для 50 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Бориспільського району.

2 червня дітей-вихованців дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, як почесних гостей, було запрошено до участі в етнокультурному фестивалі «Козацька варта» у м. Бориспіль. Ідейний натхненник заходу: Людмила Кущ.

Діти взяли участь у майстер-класі в рамках благодійного проекту, що дійшов до наших днів крізь століття. Іграшки, картини-магніти, вироби прикрашені декупажем, малюнки в різних техніках, ляльки-обереги, висаджування кедру у міні-горщик, який кожен учасник мав можливість повезти до дому.

Надзвичайну популярність серед дітей викликала ігротека з перетягування канату, вправляння в майстерному кидку козацьких ножів, виконання українських пісень та участь у запальних танцях. Адже спільна творчість, а не куплена іграшка зближує батьків-вихователів з дитиною, залишаючи в душах обох незабутнє враження про дитинство.

У дітей під час занять розвивалася дрібна моторика рук, уява, мислення. Крім того, після таких занять дітям буде простіше впоратися з ручкою або олівцем, а значить можна уникнути зайвих переживань у підготовці до самостійного життя.

Також на фестивалі пригощали різними смаколиками: трав’яними чаями  за своїм смаком, чудодійним квасом, смачною кашею, солодощами, всі учасники отримали заохочувальні подарунки.

День для дітей видався дуже творчим, плідним та насиченим приємними моментами, адже кожен намагався виготовити якнайкращий індивідуальний подарунок, зовсім не схожий на інший.

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 1   +   1   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"