Змагання з силового гімнастичного багатоборства на призи Михайла Корніяки серед школярів

//Змагання з силового гімнастичного багатоборства на призи Михайла Корніяки серед школярів

Змагання з силового гімнастичного багатоборства на призи Михайла Корніяки серед школярів

2018-06-04T08:27:08+00:00 31 Травня 2018|

В с. Сошників відбулись змагання з силового гімнастичного багатоборства серед учнів закладів загальної середньої освіти на призи почесного громадянина Бориспільського району Михайла Яковича Корніяки.

Програма змагань складалась з трьох видів випробувань: підтягування на  перекладині у висі, згинання та розгинання рук в упорі лежачи, згинання та розгинання рук в упорі на паралельних брусах.

У сумі триборства в особистому заліку ІІІ місце – Владислав Савчук (Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), ІІ місце – Іван Молчан (Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), І місце – Роман Бугай (Старинська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

В особистому заліку призові місця вибороли:

  • підтягування на  перекладині у висі: І місце – Іван Молчан (Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів); ІІ місце – Роман Бугай (Старинська ЗОШ І-ІІІ ступенів); ІІІ місце – Назар Коломієць (Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Самсон Сім (Старинська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
  • згинання та розгинання рук в упорі лежачи: І місце – Вадим Довгаль (Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів); ІІ місце – Роман Бугай (Старинська ЗОШ І-ІІІ ступенів); ІІІ місце – Владислав Савчук (Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
  • згинання та розгинання рук в упорі на паралельних брусах: І місце – Роман Бугай (Старинська ЗОШ І-ІІІ ступенів); ІІ місце – Нікіта Тригубчук (Сошниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів); ІІІ місце – Владислав Савчук (Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

У змаганнях взяла участь дівчина – учениця Головурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Єлизавета Шкорупій.

Загальнокомандні місця розділились наступним чином: І місце – Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце – Старинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – Сошниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможці та призери змагань отримали в нагороду грамоти та медалі.

Організатори змагань – Бориспільський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та сектор молоді та спорту управління гуманітарного розвитку Бориспільської райдержадміністрації.

 

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 4   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"