Президент України Петро Порошенко та Федеральний президент Федеративної Республіки Німеччина Франк-Вальтер Штайнмаєр детально обговорили ситуацію на Донбасі. (Відео)

//Президент України Петро Порошенко та Федеральний президент Федеративної Республіки Німеччина Франк-Вальтер Штайнмаєр детально обговорили ситуацію на Донбасі. (Відео)

Президент України Петро Порошенко та Федеральний президент Федеративної Республіки Німеччина Франк-Вальтер Штайнмаєр детально обговорили ситуацію на Донбасі. (Відео)

2018-05-31T17:50:32+00:00 31 Травня 2018|
 Президент Порошенко сподівається, що миротворча місія ООН на Донбасі запрацює вже цього року. Про це він заявив під час зустрічі з німецьким колегою – Франком-Вальтером Штайнмаєром. Президент Німеччини відвідав Київ з офіційним візитом. Топ-темами зустрічі, поділився Петро Порошенко, стали питання безпеки і економічного співробітництва.
Петро Порошенко, Президент України:
Для нас на сьогоднішній день питання безпеки, питання збереження суверенітету, питання звільнення Донбасу і Криму є першим пріоритетом нашої зовнішньої політики разом з інтеграцією нашої країни до Європейського союзу і до Північно-Атлантичного Альянсу. І в цих умовах, безумовно, ми вважаємо, що перший безпековий компонент імплементації Мінських угод є такий, який гарантує безпеку і на лінії зіткнення, безпеку і на всій окупованій території, роззброєння незаконних збройних формувань і виведення російських окупаційних військ з окупованої території Донбасу. Єдиним інструментом для цього є миротворча операція за мандатом ради безпеки ООН. Ви пам’ятаєте, що цю ініціативу я наполягав на ній ще в 15му році. Мені приємно, що зараз цю ініціативу підтримує весь світ. 
Я хочу подякувати пану Президенту за те, що ініціатива миротворців за мандатом ООН є складовою частиною коаліційної угоди Німецького уряду. І впевнений в тому, що ми на сьогоднішній день маємо дуже ефективно координувати наші дії з нашими партнерами, включно з Францією, Великою Британією і США, які є країнами гарантами у Будапештському меморандумі, щоби ця місія розпочала роботу вже цього року
Франк-Вальтер Штайнмаєр, Президент Німеччини:
Безпека і територіальна цілісність України – завжди для нас пріоритетне. Я говорю не тільки про себе, а й про всіх учасників політики в Німеччині. Ті, хто несе відповідальність у Німеччині за політику, які раніше несли відповідальність, сьогодні ця активність, яку проявили дуже багато людей, які відстоюють територіальну цілісність України. До цього ж і належать і Мінські угоди, які дуже багато критикували, розглядали, але яким  досі поки що не має жодної альтернативи.
Президент України повідомив також, що за його  дорученням Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зараз знаходиться в  Нью-Йорку – сьогодні там розпочинається засідання Ради безпеки ООН присвячене Україні.
Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 6   +   6   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"