У Дівичках відбулися навчальні стрільби за участі старшокласників

//У Дівичках відбулися навчальні стрільби за участі старшокласників

У Дівичках відбулися навчальні стрільби за участі старшокласників

2018-05-25T14:18:23+00:00 25 Травня 2018|

116 випускників шкіл Бориспільського району взяли участь у навчальних стрільбах з автомата Калашникова, що проходили на базі військової частини с. Дівички.

Даний захід є невід’ємною частиною завершення вивчення предмета «Захист Вітчизни» в рамках реалізації програми військово-патріотичного виховання молоді.

За програмою трьохденних польових занять школярі навчалися користуватися бойовою зброєю ( автомат Калашикова) та мали право здійснити 3 одиночні постріли.

Випускники Вишенської ЗОШ І-ІІІ ст. Радіон Маценко та Микола Короткоручко, із Старинської ЗОШ І-ІІІ ст. – Костянтин Івашко, з Рогозівської ЗОШ І-ІІІ ст. – Анастасія Гудим і Діана Гудим, –  мають намір вступити у вищі військові навчальні заклади України.

Учасники стрільб, викладачі предмета «Захист Вітчизни», керівники шкіл та працівники управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА висловлюють вдячність голові районної державної адміністрації Олександру Туренку за сприяння в проведенні стрільб, а також військовому комісару, полковнику Роману Горбачу – за змістовну та цікаву для учнів організацію стрільб, слова вдячності –  майору Олексію Пошаблі за безпосередню допомогу в організації стрільб на полігоні.

Особлива подяка військовим, які доклали багато зусиль для підготовки учнів до виконання стрільб.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 6   +   2   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"