Дніпро стане ще одним українським містом, де побудують новий міжнародний аеропорт

//Дніпро стане ще одним українським містом, де побудують новий міжнародний аеропорт

Дніпро стане ще одним українським містом, де побудують новий міжнародний аеропорт

2018-05-18T13:09:25+00:00 18 Травня 2018|

Цей проект під контроль взяв особисто український Президент. Сьогодні він перебуває з візитом у Дніпропетровській області. Стару злітну смугу відновлять і зведуть новий термінал. Проектні роботи розпочнуться вже цьогоріч, а завершити будівництво хочуть у 2020-му році.

Нове летовище допоможе місту привабити нових туристів та бізнесменів. Петро Порошенко підтвердив – за кілька років у Дніпрі з’явиться сучасний міжнародний аеропорт. Звідси лоукостери повезуть українців знайомитися з принадами Європи. Сюди ж привезуть європейських туристів – поглянути  на Україну. Президент переконаний – кількість іноземців, які захочуть побувати в Дніпрі, зросте в рази.

 Петро Порошенко, Президент України:

Для того, щоби Дніпро перетворився на справжній повітряний хаб. Для того, щоб кошти, в тому числі і місцевого, і державного бюджету були спрямовані на капітальний ремонт злітної смуги, і щоби Дніпро мав можливість так само, як і Київ, і Львів, і Одеса, і Харків мати якісний і ефективний аеропорт, де було би комфортно як мешканцям міста, так і головне туристам”.

Сподобається дніпрянам та туристам і нова дорога – до кінця року в області планують прокласти перші 12 кілометрів сучасного полотна, що згодом з’єднає Дніпро зі столицею.

Петро Порошенко, Президент України:

“Це те, про що роками мріяли мешканці області, і які за 26 років так і не дочекалися. Сьогодні є перший прорив. Перші 12 км мають бути добудовані цього року 00:49\\00:58 місяць тому тут був лише котлован. А вже через місяць як обіцяють підрядники ми здамо цю інфраструктурну споруду. І зробить абсолютно нову якість дороги, яка є складовою частиною об’їзної дороги міста Дніпра”.

Президент наголосив – саме децентралізація, яку розпочала влада після 2014 року, дозволила спрямувати нові кошти на будівництво доріг з місцевих та обласних бюджетів. Місцеві громади оновлюють свої міста та села і змінюють Україну.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 10   +   7   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"