Відкриття нової потужної лабораторії на Бориспільщині

//Відкриття нової потужної лабораторії на Бориспільщині

Відкриття нової потужної лабораторії на Бориспільщині

2018-05-08T15:15:52+00:00 08 Травня 2018|

Сьогодні, 7 травня, в Бориспільській центральній районній лікарні відбулося відкриття нової потужної лабораторії забору крові. Символічну жовто-блакитну стрічку перерізали голова районної державної адміністрації Олександр Туренко та голова районної ради Владислав Байчас. В рамках заходу пройшла екскурсія лабораторією та презентація сучасного медичного обладнання, придбаного за кошти місцевого бюджету. Ознайомчу екскурсію для гостей – керівництва району, депутатського корпусу, лікарів та представників ЗМІ – провели головний лікар БЦРЛ Олександр Щур та завідуюча лабораторії Надія Сивець.

 

Багатофункціональне сучасне медичне обладнання світових лідерів виробництва медичної техніки дозволяє з високою точністю, за лічені хвилини, проводити аналізи крові та сечі, достовірно і вчасно діагностувати захворювання на ранніх стадіях.

«Сьогодні це одна з найкращих лабораторій в районних лікарнях України, та 100% – найкраща в Київській області, – зауважив під час урочистостей голова райдержадміністрації Олександр Туренко. – Ми можемо поспілкуватися з нашими сусідами та зробити пункти забору крові в Броварському, Переяслав-Хмельницькому, Баришівському районах. Потужності та обладнання вистачає… Але ми повинні розуміти, що спочатку обслуговуємо Бориспільський район».

Очільник також додав, що нинішнє фінансування галузі охорони здоров’я стало можливим завдяки ефективному використанню податків, які отримує район від аеропорту «Бориспіль».

ПЕРЕЛІК МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ, ПРИДБАНОГО ДЛЯ ЛАБОРАТОРІЇ БОРИСПІЛЬСЬКОЇ ЦРЛ:

  • Аналізатор біохімічний (1 од.) – понад 1,3 млн грн. У ньому для отримання точного аналізу крові комплексно застосовуються комп’ютерні, оптичні та механічні технології. За його допомогою виконується найбільш поширене в Україні клінічне дослідження біохімічного складу крові, а також основні значення параметрів крові.
  • Аналізатор гематологічний (1 од.) – майже 350 тис грн. Застосовується в медичній практиці для проведення всебічного обстеження хворих та встановлення загальної картини крові за 19 показниками: тромбоцити, лейкоцити, моноцити, базофіли, гемоглобін, гематокрит, нейтрофіли, еозинофіли, еритроцити тощо.
  • Аналізатор імуноферментний (1 од.) – 600 тис грн. Виявляє в крові низку інфекційних хвороб, зокрема, гепатити А та С, хворобу Лайма, герпес, кір, грип, паротит, краснуху, поліомієліт, дифтерію, вірусні захворювання, онкологічні маркери.
  • Коагулометр (2 од.). Незамінний медичний прилад для аналізу факторів та інгибіторів згортання крові, схильності до тромбоутворення.
  • Аналізатор сечі (2 од.). Високоточний і багатофункціональний інтелектуалізований інструмент визначає такі параметри, як уробилиноген, білірубін, кетони, еритроцити, лейкоцити, білок, глюкоза, аскорбінова кислота, креатинін, кальцій, pH, мікроальбумін.
  • Аналізатор швидкості осідання еритроцитів (1 од.).
  • Мікроскопи 2 (од.)

Крім придбання медичної апаратури, частину бюджетних коштів було спрямовано на ремонт приміщення та встановлення меблів, сантехніки, кондиціонера та вікон. Загальна вартість лабораторії становила 5 млн грн.

Сьогоднішня подія – черговий етап реалізації державної політики органами місцевої влади в галузі охорони здоров’я. 8 лютого поточного року в центральній районній лікарні відбулась презентація інноваційного цифрового рентгену Symbol 5R9, 10 квітня –  відкриття лабораторії забору крові в с. Вороньків, 12 квітня – відкриття відремонтованого дитячого відділення в ЦРЛ, того ж дня –  офіційне тестування нового лабораторного обладнання при відділенні анестезіології та інтенсивної терапії ЦРЛ. У перспективі – презентація інноваційних технологій в хірургічному відділенні районної лікарні.

Основним завданням для керівництва району було і залишається виведення медичного обслуговування з місцевого рівня на європейський, а також збереження найдорожчого, що є в кожної людини – її життя.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 8   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"