Санаторно-курортне лікування учасників Революції Гідності та учасників АТО

/, УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ/Санаторно-курортне лікування учасників Революції Гідності та учасників АТО

Санаторно-курортне лікування учасників Революції Гідності та учасників АТО

2018-05-03T15:58:40+00:00 03 Травня 2018|

Управління соціального захисту населення Бориспільської районної державної адміністрації інформує про внесення змін до
Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням.

28 лютого 2018 року було прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 137, якою було внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції
санаторно-курортним лікуванням.

Вказаною постановою розширено категорії осіб, які мають право на забезпечення санаторно-курортним лікуванням за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті, а саме:

 • постраждалих учасників Революції Гідності відповідно до статті 16-1 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;
 • учасників бойових дій, які приймали безпосередню участь в антитерористичній операції;
 • осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО;
 • учасників війни, що приймали безпосередню участь в антитерористичній операції.

Органи соціального захисту населення забезпечують зазначені категорії осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості:

 • учасників бойових дій – не частіше ніж один раз на рік строком на 18-21 день;
 • осіб з інвалідністю внаслідок війни – позачергово щороку строком на 18-21 день;
 • осіб з інвалідністю внаслідок війни із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – відповідно до медичних рекомендацій, з них:  I та II груп
  – до санаторіїв (відділень) спінального профілю з лікуванням строком на 35 днів; III групи – до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18-21 день;
 • постраждалих учасників Революції Гідності – не частіше ніж один раз на рік строком на 18-21 день;
 • учасників війни – не частіше ніж один раз на два роки строком на 18-21 день.

Для взяття на облік необхідно подати до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію пільгового посвідчення, копію військового квитка та копію документа, що підтверджує безпосередню участь (забезпечення проведення) особи в антитерористичній операції. Під час подання копій документів особи надають їх оригінали для огляду.

Крім того, запроваджується контроль за терміном дії довідки форми 070/о. Право на забезпечення путівкою на наступний рік зберігається за умови поновлення медичної довідки лікувальної установи за формою 070/о, якщо строк дії попередньої довідки закінчився.
Особи, які були письмово повідомлені про умову поновлення такої довідки, але протягом шести місяців з дня закінчення її строку дії не виконали цієї умови, знімаються з обліку.
Особам з інвалідністю внаслідок війни, які отримали санаторно-курортні путівки, виплачується компенсація вартості проїзду до санаторно-курортного закладу та назад транспортом загального користування (залізничним та автомобільним) згідно з поданими проїзними квитками.

У разі проїзду залізничним транспортом відшкодовується вартість квитка у плацкартному вагоні.
Грошова компенсація замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та компенсація вартості самостійного санаторно-курортного лікування учасникам бойових дій та учасникам війни виплачується в порядку та розмірах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2004 № 785.

За більш детальною інформацією рекомендуємо звернутись до управління соціального захисту населення Бориспільської районної державної адміністрації (м. Бориспіль вул. Головатого, 4) кабінет № 207 або телефоном (04595)54665.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 6   +   1   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"