19 травня в Києві стартує Всеукраїнський турнір з футболу “Кубок нескорених”

//19 травня в Києві стартує Всеукраїнський турнір з футболу “Кубок нескорених”

19 травня в Києві стартує Всеукраїнський турнір з футболу “Кубок нескорених”

2018-05-23T10:44:03+00:00 03 Травня 2018|

Всеукраїнський турнір з футболу «Кубок нескорених» відбудеться 19.05.2018 року у місті Києві, на стадіоні «Атлет». До організаторського комітету вищезазначеного турніру входять Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в антитерористичній операції, представники Федерації футболу України, Міністерство оборони України, Міністерство охорони здоров’я, Міністерство соціальної політики України та
Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Участь у змаганнях беруть ветерани та діючі військовослужбовці сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які отримали поранення, каліцтва, контузії, або інші захворювання під час, або внаслідок виконання службових обовязків в зоні бойових дій, під час участі в антитерористичній операції, або в ході миротворчих операціїй за участю України.

Змагання проводяться серед учасників за двома категоріями:

  • особи з ампутацією нижньої кінцівки на будь-якому рівні зі збереженням
    функцій другої кінцівки. Гравці пересуваються за допомогою милиць без
    патології вестибулярного апарату і збереженням зору;
  • особи з відсутністю уражень нижніх кінцівок або з частковим
    пошкодженням нижніх кінцівок, які пересуваються самостійно без
    додаткових засобів: ходунки, милиці.

Мета заходу – фізична та психологічна реабілітація ветеранів війни та діючих військовослужбовців, які отримали поранення, каліцтва, контузії, або інші захворювання під час, або внаслідок виконання службових обов”язків в зоні бойових дій, під час участі в антитерористичній операції, або в ході миротворчих операцій за участю України. Зміцнення дружніх стосунків або обміну досвідом роботи між спортивними організаціями осіб з інвалідністю. Залучення якнайбільшої кількості ветеранів війни та діючих військовослужбовців з усієї України, які брали  участь в антитерористичній операції на сході України до занять футболом. Пропаганда футболу серед ветеранів війни та діючих військовослужбовців.

Прогнозована кількість учасників зі всієї країни 150 осіб (15 команд по 10 осіб).

Участь у турнірі безкоштовна. Реєстрація можлива в режимі on-line на сайті Федерації футболу України https://ffu.ua/ або шляхом запиту на електронну адресу milfootball@ukr.net для отримання форми заявки.

За інформацією управління соціального захисту населення Бориспільської РДА

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 10   +   3   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароля
WordPress Lessons