13-річний мешканець Бориспільського району – чемпіон світу з хортингу

//13-річний мешканець Бориспільського району – чемпіон світу з хортингу

13-річний мешканець Бориспільського району – чемпіон світу з хортингу

2018-04-23T15:57:13+00:00 23 Квітня 2018|

13-річний мешканець с. Іванків Бориспільського району Олександр Тишко після блискучої перемоги на Чемпіонаті України з хортингу здобув перемогу на Чемпіонаті світу з хортингу, що проходив 20-23 квітня у м. Даугавпілс (Латвія).  Наш земляк виборов у своїй віковій та ваговій категорії перше місце та був визнаний чемпіоном світу з хортингу. Тренує хлопця один з керівників ГО МВПК Ратоборець, інструктор з хортингу Аркадій Горшков. Перемога на світовому рівні – це результат 4-річної праці бійця, виснажливих тренувань та фізичних навантажень.

Довідково. Хортинг — вид спортивних єдиноборств, створений в Україні. Хортинг позиціонується як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближення до українських традицій. Засновники бойового мистецтва пояснюють, що слово «хортинг» походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ.

21 серпня 2009 року Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту офіційно визнало хортинг як вид спорту (наказ № 3000).

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 6   +   6   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"