Ямковий ремонт доріг в Бориспільському районі

//Ямковий ремонт доріг в Бориспільському районі

Ямковий ремонт доріг в Бориспільському районі

2018-04-18T17:33:39+00:00 18 Квітня 2018|

На квітень-травень 2018 року передбачено фінансування у розмірі 350 тис грн на проведення поточного ямкового ремонту доріг державних доріг місцевого користування в Бориспільському районі.

ПрАТ «Коммунтранс» здійснює ямковий ремонт на автошляхах Київ-Ревне-Рогозів, Бориспіль-Березань, Іванків-Городище – в межах району.

Станом на 18.04.2018 року проведено аварійний ямковий ремонт дорожнього покриття по вул. Центральна с.Гора. Тривають роботи з ліквідації ямковості на трасі Київ-Ревне-Рогозів у напрямку с. Петропавлівське Вишенківської сільської ради. Розпочалась підготовка до проведення ремонту дорожнього покриття автодороги Сошників-Старе.

Крім того, проводиться ремонт покриття на комунальних дорогах району. Зокрема, в с.Гнідин виконано ямковий ремонт по вулицях Соснова, Заводська, Шевченка, Центральна.

З 1 січня 2018 року дороги загальнодержавного значення в межах Бориспільського району перебувають у підпорядкуванні Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації. Ремонт доріг здійснюється за державний кошт.

Служба автомобільних доріг у Київській області http://kiev.ukravtodor.gov.ua/ визначила перелік основних робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у квітні 2018 року:

  • аварійний ямковий ремонт дорожнього покриття,
  • ремонт та утримання штучних споруд, заміна пошкоджених та встановлення відсутніх окремих дорожніх знаків,
  • ремонт пошкоджених елементів огороджень,
  • фарбування елементів облаштування автомобільних доріг (за окремим графіком),
  • роботи із забезпечення водовідведення,
  • прибирання сміття з проїжджої частини та узбіч (за окремим графіком),
  • видалення та прибирання аварійних дерев.
Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 2   +   10   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"