Весняне комісійне обстеження автодоріг Київщини розпочато

//Весняне комісійне обстеження автодоріг Київщини розпочато

Весняне комісійне обстеження автодоріг Київщини розпочато

2018-04-17T17:09:09+00:00 17 Квітня 2018|

З метою визначення необхідних обсягів робіт для приведення до належного експлуатаційного стану автомобільних доріг державного значення після завершення зимового періоду, з 12 квітня розпочалися комісійні обстеження за участю фахівців Служби автомобільних доріг у Київській області, ДП «Київське обласне дорожнє управління», Управління патрульної поліції в Київській області, і будуть проводитися до 8 травня.

У ході огляду комісійно перевірятимуть стан покриття доріг (наявність на них ямковості, осідань, колійності), стан узбіч, смуг відведення, тротуарів та  технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнє освітлення тощо.

Особливу увагу під час обстежень планується приділити облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП, відповідності встановлених знаків маршрутного орієнтування схемам організації дорожнього руху, а також буде проведено перевірку стану підходів до залізничних переїздів на автодорогах державного значення.

Усі виявлені під час обстеження недоліки в утриманні доріг та обсяги першочергових робіт фіксуватимуться у відповідних актах та будуть доведені приписами підрядним організаціям для їх якнайшвидшої ліквідації.

Прес-служба САД у Київській області

Джерело: Київська обласна державна адміністрація

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 2   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароля
WordPress Lessons