Міністерство соцполітики реалізує Проект «Модернізація системи соціальної підтримки населення України»

/, УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ/Міністерство соцполітики реалізує Проект «Модернізація системи соціальної підтримки населення України»

Міністерство соцполітики реалізує Проект «Модернізація системи соціальної підтримки населення України»

2018-04-17T16:01:42+00:00 17 Квітня 2018|

Управління соціального захисту населення Бориспільської районної державної адміністрації інформує про проведення опитування населення.

Мінсоцполітики за кошти позики Світового банку протягом 2015-2020 років реалізує Проект «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Мета Проекту: сприяння успішному проведенню соціальних реформ, які спрямовані на зменшення рівня бідності та підвищення соціальної захищеності найбільш вразливих верств населення.

Польовий етап дослідження (збір інформації) проводитимуть спеціалісти компанії ПАТ ІАА «Статінформконсалтинг» у період березня-квітня 2018 року. У кожного спеціаліста при собі буде підтвердження щодо його участі у даному опитуванні, посвідчення інтерв’юера та паспорт.

Збір інформації спеціалісти проводитимуть серед населення, безпосередньо їх відношення до діяльності соціальних інспекторів, до порушень під час надання соціальної допомоги, а також щодо поінформованості населення про відповідальність за надання недостовірної інформації задля права на державну соціальну підтримку.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 6   +   4   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароля
WordPress Lessons