Розрив економічних відносин з Росією зробить Україну сильнішою, — Володимир Гройсман

//Розрив економічних відносин з Росією зробить Україну сильнішою, — Володимир Гройсман

Розрив економічних відносин з Росією зробить Україну сильнішою, — Володимир Гройсман

2018-03-26T15:04:45+00:00 25 Березня 2018|

Рішення Уряду України про розрив програми економічного співробітництва з Російською Федерацією, започаткованої 2011 року, піде на користь Україні, збалансує нашу експортну політику та у підсумку зробить Україну сильнішою. Про це в ефірі одного із загальнонаціональних каналів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Саме Росія зробила неприйнятні кроки – війна на Донбасі, економічний тиск. Тому ми були вимушені прийняти таке рішення, – сказав Глава Уряду. – Наш експорт в Європу та Азію зростає. Ми через розрив стаємо тільки сильніше».

При цьому Прем’єр-міністр наголосив, що сьогодні треба будувати виробництво в Україні, розвивати власний продукт. «Я радий, що ми відв’язались від залежності від Росії. Маємо величезний свій потенціал», – додав Володимир Гройсман.

Нагадаємо, Кабінет міністрів розірвав програму економічного співробітництва з Росією на 2011-2020 роки. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 21 березня. Кабмін, зокрема, зупинив дію даного документа, а також доручив Міністерству закордонних справ у встановленому порядку повідомити уряд Російської Федерації. Програма була підписана 7 червня 2011 року колишніми прем’єр-міністрами України і РФ Миколою Азаровим і Володимиром Путіним. Програма економічного співробітництва являє собою документ, що відображає сукупність узгоджених поглядів РФ та України на перспективи їх довгострокової взаємовигідної співпраці в економічній сфері як рівноправних незалежних держав-партнерів.

За інформацією Урядового порталу 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 7   +   1   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"