Керівництво Бориспільського району вітає працівників Служби безпеки України з професійним святом!

//Керівництво Бориспільського району вітає працівників Служби безпеки України з професійним святом!

Керівництво Бориспільського району вітає працівників Служби безпеки України з професійним святом!

2018-03-24T21:39:03+00:00 24 Березня 2018|

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Служби безпеки України! 
Щиро вітаємо вас із професійним святом!

20 вересня 1991 року парламент проголосував за створення Служби національної безпеки України (СНБ України), ліквідувавши Комітет державної безпеки УРСР. 25 березня 1992 року Верховна Рада України прийняла закон «Про Службу безпеки України». Починаючи з 2001-го року, згідно з указом Президента України, День працівника СБУ відзначається щорічно.

Завдяки Вашому високому професіоналізму, працездатності,  мужності та відвазі Україна залишається сильною та непереможною державою.

Ваша діяльність спрямована насамперед на забезпечення надійного захисту державного суверенітету, конституційного ладу та територіальної цілісності України, зміцнення національної безпеки. Ви — перші в боротьбі проти корупції, організованої злочинності і тероризму. Ви — найпотужніша зброя в тяжкий для українського народу час — четвертий рік воєнної агресії РФ на сході України.

Висловлюємо вдячність за самовідданий сумлінний труд працівникам Бориспільського міжрайонного відділу ГУ Служби безпеки України в м.Києві та Київській області, які з честю виконують покладені на них обов’язки захисту політичних, економічних і військових інтересів держави, заслуговують на особливе визнання та повагу з боку держави.

З нагоди професійного свята бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, миру та злагоди! Невичерпної енергії та високих професійних здобутків у нелегкій повсякденній службі!

З повагою,

голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр ТУРЕНКО  

та голова Бориспільської районної ради Владислав БАЙЧАС

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 8   +   3   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"