Президент: Ми маємо наполегливо працювати для того, щоб Україна змінилася відповідно до стандартів НАТО. (Відео)

//Президент: Ми маємо наполегливо працювати для того, щоб Україна змінилася відповідно до стандартів НАТО. (Відео)

Президент: Ми маємо наполегливо працювати для того, щоб Україна змінилася відповідно до стандартів НАТО. (Відео)

2018-03-13T11:51:01+00:00 13 Березня 2018|

Президент  Петро Порошенко на зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу зазначив, що Українська держава щоденно має позитивні зрушення та досягнення у впровадженні реформ як з точки зору економіки, або енергетики, так і з точки зору безпеки.

«На сайті НАТО Україна перейшла в іншу категорію – перейшла в перелік країн-аспірантів. Я прийняв рішення спрямувати листа до Генерального секретаря НАТО, базуючись на своїх домовленостях. І на сьогоднішній день Україна включена в перелік країн-аспірантів», – зазначив Президент.

«І далі ми маємо наполегливо працювати для того, щоб Україна змінилася відповідно до стандартів НАТО. Цьому значною мірою буде сприяти проект Закону про національну безпеку, зареєстрований в Парламенті, який був схвалений і розроблений у тісній співпраці із нашими партнерами по НАТО», – підкреслив Петро Порошенко.

Президент наголосив, що це також має пряме і безпосереднє відношення до інвестиційного клімату. «Тому, що посилюється парламентський контроль за сектором оборони і безпеки, посилюється громадський контроль за сектором оборони і безпеки. І збільшується рівень довіри до України, як до надійного партнера НАТО»,  – зазначив він.

Джерело: Офіційне інтернет-представництво Президента України

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 3   +   5   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароля
WordPress Lessons